Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Alergija Nenavadni izpuscaji

Nenavadni izpuscaji

Pozdravljeni, na vas se obracam ker sem trenutno sluzbeno v tujini in imam zelo omejen dostop do zdravnika.
Na koži so se mi pred dobrim mesecem pojavili izpuscaji na zacetku sta bila dva izpuscaja, pojavila sta se mi na trebuhu in sicer v istem dnevu ko se mi je pojavila obcasna kot krč bolecina v zlicki in pa driska, po enem tednu sta bolecina in driska minila pa tudi v prvih 2 dneh tezav sem imel povisano temperaturo, izpuscaji pa zdaj mesec dni kasneje se kar ostajajo, tu in tam kaksen zgine ampak se pojavi takoj nov na drugem mestu, bil sem pri zdraviku ki mi je predpisal 2 kremi z katerima sem izluscaje mazal in so izginjali ampak so se takoj pojavljali vedno novi, izpuscaji so locirani po trebuhu in prsih, zdaj jih imam verjetno okoli 8 ali pa 10 vse skupaj po trebuhu in prsih, ti zdaj so vecji kot so bili prej med mazanjem, so pa bili tisti med mazanjem manjsi in bolj stevilcni, zanimivo pa je da jih sploh nisem cutil, ce se nebi pogledal v ogledalo in jij videl niti nebi vedel da jih imam, ti zdaj ki so malo vecji so malenkost privzdvignjeni pa se to ne vsi, eden je na otip malenkost obcutljiv kot razdrazena koza ampak to je samo eden ki pa je samo na dotik obcutljiv ostalo pa sploh ne cutim da jih imam, ne srbi, ne pece, ne boli, v glavnem enostavno prisotni so, ce bi jih mel na predelu kjer se ne vidim sam sebe ali pa na predelu ki ga ne pogledam pogosto (hrbet) sploh nebi vedel da jih imam. Skrbi pa me ker so se mi pojavili istocasno z krči v žlički in drisko.
Hvala za odgovor in lep pozdrav.

Za vaše vprašanje je pravi strokovnjak dermatolog, zato postavite vprašanje na forumu Dermatologija https://med.over.net/forum5/viewforum.php?f=22.

New Report

Close