Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Alergija Reakcija na pik zuzelke ali kaj drugega?

Reakcija na pik zuzelke ali kaj drugega?

Pozdravljeni,
vceraj zjutraj ko sem se zbudila sem na desnem stegnu pri kolenu zacutila rahlo bolecino. Ko sem sem se predela dotaknila je bila bolecina bolj mocna in podobna bolecini modrice. Na kozi ni bilo vidnih sprememb, je pa res da sem imela cele noge rahlo opecene od sonca. Danes zjutraj ko sem se zbudila je bila pa bolecina se hujsa, prav tako pa se je pojavil rdec flek premera cca 5cm. Bolecina je najhujsa na predelu fleka, prav tako pa me boli tudi okoli fleka. Bolecina je tako prisotna na priblizno 10cm premera. Najbolj boli na otip, boli pa tudi ob dolocenih gibih noge, ko mirujem se pa cuti da je ta predel zelo razbolel. Najprej sem pomislila, da gre za udarec, saj sem bolj storaste narave, vendar ker nisem opazila modrice sem pomislila na kak pik zuzelke. Do vceraj sem bila se na morju kjer je bilo zuzelk ogromno, vendar se ne spomnim, da bi me na ta predel katera picila. Na rdecini niti okoli nje ni vidnega nobenega vboda. Koza zgleda noramalno razen tega rdecega fleka.
Zanima me ali je mozno da gre le za pik zuzelke in malo vecjo reakcijo nanj kot ponavadi, ali bi to bilo kaj povsem drugega? Naj se omenim, da drugih problemov nimam.
Hvala za odgovor in lp.

Spoštovani,
ne znam odgovoriti, kaj točno to je. Precej verjetno je res posledica pika kakšne žuželke. Če je na enem mestu in ni drugih težav, potem je par dni za počakati. Proti boležinam, če je močna, pa vzemite kakšno tableto paracetamola.
LP
MK

New Report

Close