Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Alergija na pomoč alergija ali kaj???

na pomoč alergija ali kaj???

pozdravljeni,prosim za nasvet
stara sem 25 let dva otroka poročena v službi z diagnozami luskavica,nevrodermitis(dlani in podplati),gerb,gastritis,hashimoto z vredu tsh,rinitis in žolčni kamni.
kar nekako gre-z izjemo ko me boli želodec in cmok v grlu,a z dieto kar gre
no,zadnje 4 mesece je bilo obilo stresa,težka op.otroka,finance,nesigurnost v službi,…..no začelo se mi je dogajat da ko se razjezim,razburim-sem živčna se mi po nogah,rokah,prsnem košu pojavijo male rdeče pikice srbi ko vrag,oči se mi solzijo,srbi me lasišče,…nazadnje sem se še spotila v službi(fizično zelo težko delo) in sem bila vsa rdeča,peklo je že-in so me urgentno poslali na ipp-dobila claritin,ostalo sem zavrnila,ker je pomagal.
pred leti sem imela anf.šok,ker sem imela reakcijo na čistila,alerg.test je bil negativen(na pulmološki),ne vem kaj je to in je neprijetno,boleče-kaj naj ko se to zgodi-saj ne morem ob vsakem stresu biti taka-ali je to sploh lahko od stresa-živcev!!???
ali bi mi pomagala bioresonanca??
ne vem več kaj naj-me pa skrbi da bom nekega dne pristala v bolnici zaradi tega!!
ali lahko telo tako odreagira na stres in kako si pomagat-vsak dan boj za preživetje-če dam denar sem ga ni za tja,nizke plače,2 otroka in še to z boleznijo,eh,življenje pač,samo me res že panika daje ker me bo očitno nekaj pokopalo pa si ne znam pomagat.pa sem kljub vsemu vesela,nasmejana,igramo z otroci,vsak dan norimo zunaj,….ne vem no?!potem pa kar naenkrat-ob razburjenju ali potenju konec -srbi,čoha,peče,rdeče,…
na pomoč!!!!

Spoštovani,

pri vas prihaja v poštev predvsem holinergijska urtikarija, ki jo sproži porast telesne temperature (zaradi telesne aktivnosti, vročega prostora, čustvenega stresa) in/ali potenje. Običajno se jo obravnava v dermatoloških ambulantah.
Anafilaktični šok je resna zadeva. Če ni bil opredeljen, priporočam pregled na Kliniki Golnik.

Lep pozdrav,

asist. Mojca Bizjak, dr. med., spec. dermatovenerologije Klinika Golnik, www.klinika-golnik.si Poliklinika Nobilis, www.nobilis.si GA2LEN Urticaria Center of Reference and Excellence, http://www.ga2len-ucare.com/centers.html

thanks,[/url]

New Report

Close