Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Alergija Zlati stafilokok

Zlati stafilokok

Spoštovani!

Domnevam, da imam zelo razširjen zlati stafilokok in to že dalj časa. Najprej se je pokazal kot alergija na veliko hrane in predvsem na trave, Kasneje se mi je iz nosu po grlu zlivala snov, ki je bila zelo pekoča in srbeča. Topa bolečina je ves čas prisotna v desni polovici glave (kot, da bi se zelo hitro spustila iz višine), tam je tudi zelo boleče uho. Nekaj dni sem imela vročino, dan dva sem bila brez in zopet vročino. Zatekale so mi veke in ves čas sem bila zelo utrujena. Na koncu mi je začel pešati spomin, vendar sem se tega zavedala in sem trdo delala, da bi se mi stanje izboljšalo. Bila sem tako zelo slaba, da mi je nekega dne srčni utrip poskočil na 250 utripov na minuto in so mi dali elektrošok, da se je utrip normaliziral. Boli me tudi desna roka, bolj v rami, a ne sklep, pač pa kost poleg sklepa. Nazadnje so se mi je na nogi pojavili mehurčki, iz katerih se je izlivala zelo pekoča in srbeča tekočina. Končno so mi na nogi odkrili zlati stafilokok, novembra sem dobila antibiotik in nevšečnost je minila. Zdaj se mi vse zopet pojavlja. Ne smem hitro obrniti glave, ker sicer izgubim ravnotežje, kar se mi je dogajalo tudi pred antibiotikom. Zdravnik mi noče dati napotnice za infekcijsko kliniko, čeprav sem prepričana, da je povzročitelj vsega tega zlati stafilokok, kajti po antibiotiku vseh teh težav skoraj dva meseca ni bilo. Kaj lahko naredim?

Lep pozdrav,
kozoroginja

New Report

Close