Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Alergija Prehlad – POMOČ!!!

Prehlad – POMOČ!!!

Pozdrav vsem!

Mogoče ni to prava tema za tale sklop ampak vseeno bi prosila za par nasvetov.

En mesec se že namreč “ubadam” s prehladom, oziroma, zamašenim nosom. To se mi še nikoli v življenju ni zgodilo, naenkrat se mi je nos zamašil zvečer in od takrat kar nekaj ne pojenja. Večinoma se mi zamaši leva nosnica, pojma nimam zakaj. Več kot 14 dni si že dajem kapljice v nos ker me zelo iritira. Mogoče je kakšen dan v redu, potem pa me spet začne praskati v grlu in sem spet prehlajena, na pol izgubim glas. Kakšen dan nazaj je nekoliko pojenjalo ampak danes sem se sredi noči spet zbudila s POPOLNOMA zamašenim nosom. Alergij nimam oz. nisem nikoli bila alergična na kakšno stvar.

Sprašujem se, kaj je to, in od česa oz. zakaj se to dogaja? Res da se dalj časa tudi ne tečem, da bi se pošteno prepotila, razmišljam tudi, da bi mogoče pomagala savna, da se znebim teh bacilov? Ker mi ni popolnoma nič več jasno. Še posebno mi je zanimivo, da se mi 90% časa maši le leva nosnica. Res bi se tega že enkrat znebila.

Če ima kdorkoli kakšen koristen nasvet ali razlago, prosim, da delite! 🙂 Mogoče bomo pomagali še kakšnemu s podobnimi težavami 🙂

New Report

Close