Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Alergija Ali boli, ko jo izgubiš?

Ali boli, ko jo izgubiš?

Stara sem 20 imam popolnega tipa, vendar me je strah izgubiti nedolžnost…zanima me,če boli ko izgubiš nedolžnost in če teče kri.

Hejla, za vsako je drugače.

Moj primer je vrjetno precej ekstremen glede na to, da se nikoli nisem mogla sprostit, kar je še poslabšalo zadevo. Izguba nedolžnosti je tako pri meni potekala zeloooo počasi. Verjetno je terjalo kakih 6 poskusov, preden je prišlo do prave zadeve. Probleme sem imela že samo, če je bil kak prst v bližini. Prvič je dost bolelo ja, krvi je blo ogromno in se je pojavljala še neki dni po predrtju. Pa tudi drugič in tretjič je bilo tako, ampak zdaj je vse ok 🙂 Bolelo pa je manj kot sem pričakovala po paranojičnih iskanjih po internetu. Mislim, še zdaj me na začetku spolnega odnosa, ampak sem tudi sama še začetnica.

To je moja izkušnja.. ampak nekaterim se nič ne pozna, ne krvavijo in ni bolečin. Tako da, preostane ti le da preizkusiš svojo srečo in greš počasi v to. Srečno!

Emika, mene je sicer bolelo, nisem pa opazila veliko krvi, le kapljico na hlačkah. Zdaj, ko svoje telo že zelo dobro poznam, da je bila bolečina posledica mojega strahu, saj sem bila čisto trda. Glede na to, da imaš super fanta, mu zaupaj svoj strah in poskusita oba narediti čim več za to, da boš karseda sproščena, pa bo bolelo veliko manj. Čisto možno je tudi, da te sploh ne bo bolelo, ker smo ženske narejene zelo različno. Skratka, naj te bo čim manj strah, ker ni treba (moja bolečina ni bila zelo huda, pa tudi takoj je bila mimo), pa tudi samo škodilo ti bo. Vso srečo!

New Report

Close