Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Hormonske motnje zatekanje leve strani obraza

zatekanje leve strani obraza

Pozdravljeni
oprostite če pišem na napačnem forumu, pa vseeno mi boste mogoče lahko pomagali s kakšnim nasvetom. Že kakšne 3 mesece opažam, da vsake toliko zatečem v obraz /samo leva polovica/ predvsem v predelu lične kosti ter zg.čeljusti vse do učesa… za zabuhlost traja par dni…in je par dni mir potem pa spet… moja dg.je hashimoto, ter imam kronično vnetje ščitnice s th 1 tbl 50 eltroxin. Odkar prejemam nove tablete (baje drug proizvajalec) se mi zdi da nisem ok. Ne vem če je to moćžno ampak recimo. Opažam tudi da zatečem v levo stran vratu..oz.mam precej boleč in trd vrat…kot bi imela zategnjeno mišico. pojavlja se mi tudi glavobol…leva senca. in nikjer drugje…bila sem že pri nevrologu..eeg bp..imela sem tudi op poseg na ramenu, in vratno vretence 3 in 4. pomaknjeno v levo. pa tudi zdravnik nič ne ukrene. bila sem tudi pri zobozdravniku, ki navzven ni videl ničesar..in mi je na slepo odprl petico, in mi jo sedaj zdravi, ker se je izkazalo, da se je v zobu nekaj dogajalo…kljub temu še vedno zatekam… nekako takole 4 dni zatečena…teden ne…itd. pri uz ščitnice mi je vedno moj tirolog omenjal da imam povečane žleze slinavke… mojemu os.dr.pa to nič ne pomeni in kot da bi preslišal. Bila pa sem tudi na op nosu zaradi levostranske deviacije. In imam občutek kot da imam zabit nos..čeprav ven nič ne priteče.. mogoče sinusu? ne vem več kaj naj…če imate miogoče kakšno idejo…kaj bi še lahko naredila? hvala in lp

Spoštovani!

Ne vem kaj je vzrok za vaše težave priporočam pa določiti TSH.

Lp

************************** Asis.dr. Edvard Pirnat, dr. med., spec. internist - tirolog

Natka, so slučajno kdaj ugotovili, zakaj zatekate? Enako se dogaja meni, oteče mi leva stran obraza, zdravnica je omenila obušesne žleze slinavke, a žal zaradi korone še vedno čakam na svoj pregled na ORL.

Spoštovani,

vzroki za otekanje obraza so lahko različni.
Priporočam pogovor z izbranim zdravnikom.

LP

************************** Asis.dr. Edvard Pirnat, dr. med., spec. internist - tirolog
Objava čaka odobritev

New Report

Close