Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Hormonske motnje Kronična utrujenost.

Kronična utrujenost.

Pozdravljeni, zadnje čase opažam, da imam neznanske probleme z energijo, saj se komaj normalno izvedem vsakodnevne aktivnosti, že samo mišlenje mi postaja pretežko.

Pri Indokrinilogih so mi že postavili diagnozo Hipodtropni Hipogonadizem, prejemam tudi Nebido inekcije vsake 4 mesece, dali so mi tudi neke tablete hidrokortizon tablete, ki naj bi jih jemal v primeru bolezenskiga stanje, čeprav nevem kaj to pomeni, jih nisem nikoli vzel.

Naročen sem tudi na kliniko motnje spanja, saj mislim, da tudi zelo slabo spim, ali je mogoče moje stanje odvisno tudi od jemanje teh tablet.

Vsak odgovor bo dobrodošel saj sem že resnično na robu prepada z psiho že tole komaj pišem…

Hvala za vaš odgovor, in srečno.

Spoštovani,

glede na navedeno gre pri vas za moteno delovanje hipofize (hipopituitarizem). Utrujenost je lahko posledica pomanjkanja testosterona in hidrokortizona.

Lp

************************** Asis.dr. Edvard Pirnat, dr. med., spec. internist - tirolog

Spoštovani,

Hydrocartison je zdravilo, ki ga predpisujemo pšri premajhnem delovanju skorje nadledvičnoce (hipokorticizem). Če ni predpisano stalno jemanje ga je potrebno vzeti v primeru stresa (okužba, operacija, druge vrste stres…).

LP

************************** Asis.dr. Edvard Pirnat, dr. med., spec. internist - tirolog

New Report

Close