Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Hormonske motnje ščitnične težave

ščitnične težave

Spoštovani!

Pred dobrim letom mi je revmatologinja po naključju ugotovila, da imam težave s ščitnico. Bila sem pri tirologu, ki je ugotovil, da imam hipertirozo z difuzno golšo. Do sedaj ( leto dni ) sem jemala athyrazol 10mg in pap propranolol zaradi prehitrega bitja srca. Ta mesec mi je napotnica potekla, dobila sem novo, a sem se preusmerila iz Mb v Mursko Soboto, ker mi žal vožnja v Mb vsake tri mesece ali pa celo na šest tednov nikakor ne “znese”. V Murski Soboti pa so me kljub diagnozi naročili kot na prvi pregled. Tako sem dobila datum kljub oznaki “hitro” v novembru 2019. In ravno zdaj, ob redni kontroli krvi s strani moje osebne zdravnice, mi je delovanje “padlo” v hipotirozo. Zdravnica pravi, da rabim posvet s tirologom, kljub temu pa so me naročili šele čez dobro leto. Kaj sedaj storiti?

Najlepša hvala in lep dan!

Spoštovani,

za zdravljenje

************************** Asis.dr. Edvard Pirnat, dr. med., spec. internist - tirolog

Spoštovani,

zdravljenje avtoimunske hipertiroze mora voditi tirolog. Če ni možen pregled v MS pojdite v Maribor.

LP

************************** Asis.dr. Edvard Pirnat, dr. med., spec. internist - tirolog

New Report

Close