Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Hormonske motnje močno izpadanje las

močno izpadanje las

Pozdravljeni,

pišem vam, ker me skrbi zelo močno izpadanje las, meni se ne zdi normalno, saj mi lasje prej niso tako močno izpadali. Sedaj mi tako močno izpadajo že tretji teden. Vem, da je normalno, da izpade nekaj las, a takšna količina ki jih izpade meni se mi ne zdi normalna. Najhuje je, ko si lase umivam, dejansko mi gredo šopi las ven, tudi pri česanju jih izpade veliko, ali pa če grem samo z prsti skozi lasje mi izpadejo šopi las. Vsak dan mi izpade približno velika pest las. Sicer sem imela zelo goste, dolge lase a sedaj po treh tednih izpadanja sem opazila, da je las vidno manj (vidim po debelini čopa). Je možno, da mi tako močno izpadajo zaradi stresa (trenutno zaključujem diplomo)? Drugače pa tudi vem, da naj bi bili ljudje bolj nagnjeni k izpadanju las jeseni (informacija frizerke), a tako močno mi še res nikdar niso izpadali. Prav zaskrbljena sem že, da bom ostala popolnoma brez las.

Lp.

Spoštovani,

vzroki za izpadanje las so lahko zelo različni. Lahko gre dejansko za kombinacijo stresa in sezonskega izpadanja las. Priporočam obisk pri izbranem zdravniku.

Lp

************************** Asis.dr. Edvard Pirnat, dr. med., spec. internist - tirolog

Spoštovani,

vzroki za izpadanje las so lahko zelo različni. Lahko gre dejansko za kombinacijo stresa in sezonskega izpadanja las. Priporočam obisk pri izbranem zdravniku.

Lp

************************** Asis.dr. Edvard Pirnat, dr. med., spec. internist - tirolog
nova
Uredništvo priporoča

Pozdravljeni,

Jaz sem se lansko leto srečevala (imela sem zelo zahtevne situacije doma in tudi v službi) s podobno težavo prekomernega izpadanja las, ko mi je po kar nekaj različnih izdelkih, iskala sem naravni izdelek prišla v roke Anina magija. Po uporabljeni stekelnici, se je moje izpadanje las ustavilo in danes imam zopet lepe lase.. preizkusite tudi ta izdelek, vam ga priporočam, saj ni pomagal samo meni..

Spoštovani,

o izdelku “Anina magija” žal ne vem ničesar.

Lp

************************** Asis.dr. Edvard Pirnat, dr. med., spec. internist - tirolog

New Report

Close