Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Hormonske motnje Bolečine v trebuhu

Bolečine v trebuhu

Pozdravljeni!
Že 3 dni čutim v spodnjem desnem delu trebuha, v isti višini kot je kost pri bokih (bunkica, mislim da del medeničnega obroča), vodoravno z začetkom notranjega dela stegena. Bolečina ni močna, ko mirujem je sploh ni, pojavi se če mišice napnem oz. še močnejša pri hoji in telesni aktivnosti. Ni zares močna, prej gre za špikanje in neprijetno, lahko bolečino (ne ovira me pri življenju, je pa moteča). Bi bila lahko posledica vse zaužite hrane med prazniki? Ali pa so to že jajčniki? Je možno; da gre za nosečnost? Znakov sicer nimam, sem tudi uporabnica kontracepcijskih tablet, ki jih jemljem v skladu z navodili pa vseeno.. Glede na to, da me boli le na enem delu sem pomislila tudi na izvenmaternično nosečnost, a zaradi jemanja tanlet predvidevam, da so možnosti res minimalne, poleg tega pa pravijo, da je bolečina takrat izredno močna, spremljajo jo pa lahko tudi močne krvavitve. Je to res?
Vem, da brez pregleda ni možno ugotoviti, a me zanima, kaj bi bil po vaše lahko razlog bolečine na tem predelu in ali gre lahko za kaj nevarnega, kar zahteva obisk zdravnika? Hvala in lp

Spoštovani!

Žal ne vem kajje vzrok za bolečino v trebuhu pri vas. Priporočam obisk priizbranem zdravniku, ki bo opravil pregled in ustrezne preiskave.

lp

************************** Asis.dr. Edvard Pirnat, dr. med., spec. internist - tirolog

New Report

Close