Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Hormonske motnje Stereoidi in problemi s penisom

Stereoidi in problemi s penisom

Pozdravljeni,

Odločila sem se sama pozanimati, kljub temu, da moj fant pravi, da mora težavo sam rešiti. Rešuje jo pa tako, da se ne sooči.

Skratka težava /težave so naslednje:
Pred približno enim letom je nepremišljeno uporabljal stereoide v obliki tablet, seveda zaradi fitnesa ipd. Trajalo je približno pol leta mogoče še manj, pustilo je pa velike posledice. Namreč od takrat se je vse porušilo. Ne prihaja do erekcij, penis se je skrčil, poleg so vključene psihicne tezave. Ker težavo odriva stran in s tem tudi mene, se ne sooči seveda ni odšel do zdravnika. Sam je poiskušal z raznimi kremami a zaman…
Zaradi skrčitve je kupil pumpico, zaradi pretiravanja je penis pomodril. Jaz ga razumem da s tem noče imeti opravka, ampak zaradi prihodnosti bi rada tudi jaz vedela kakšne so pravzaprav možnosti še zdravljenja. Sam je spremenil tudi prehrano, poskuša zdravo živeti kar se da.
Odnos je seveda tak,da misli da me ne more trenutno osrečiti, je pripravljen tudi izgubiti me.
Torej seksati ne more, erekcij tudi ne
Glede na časoven zaplet me zanima kaj naj stori, kakšne so možnosti?

Zahvaljujem se Vam za odgovor

Spoštovani!

Verjetno gre za eksogeno povzročen hipogonadizem. Priporočam obisk pri endokrinologu.

Lp

************************** Asis.dr. Edvard Pirnat, dr. med., spec. internist - tirolog

New Report

Close