Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Hormonske motnje povišan T3 pri otroku

povišan T3 pri otroku

Spoštovani,

mojemu sinu (10 let) so zaradi zaprtja pri gastrologu kontrolirali tudi ščitnične hormone.
Rezultati: S-TSH 1,28 mE\L, S-PT4 14 ,0 pmol\L, S-PT3 7,0 pmol\L
V izvidu piše, da je potrebno na kontrolo zaradi T3 hormona, ki je na zgornji meji. In nič drugega.
Prosim za vaš nasvet; ali tak izvid kaže na to, da je karkoli narobe? Kaj bi lahko bilo?

Najlepša hvala.

Spoštovani!

Navedeni izvidi so povsem normalni za deset let starega otroka.

Lp

************************** Asis.dr. Edvard Pirnat, dr. med., spec. internist - tirolog

Spoštovani,

najlepša hvala.

Lep pozdrav.

nova
Uredništvo priporoča

Pozdravljeni, danes sem dobila izvide ščitnitnice moje 2 mesečne hčerkice.
THS = 3,98
T4 = 16,7
T3 = 7,71 kot vidite je nekoliko povišan, predvsem me zanima kaj to pomeni, zelo me skrbi da nebi bilo kaj narobe z mojo hčerkico, hvala vam za odgovor, lp S

Spoštovani,

referenčne vrednosti za TSH in hormone so pri otrocih drugačne. T3 je povsem normalen za dvomesečnega otroka.

Lp

************************** Asis.dr. Edvard Pirnat, dr. med., spec. internist - tirolog

Spoštovani,

referenčne vrednosti za TSH in hormone so pri otrocih drugačne. T3 je povsem normalen za dvomesečnega otroka.

Lp

************************** Asis.dr. Edvard Pirnat, dr. med., spec. internist - tirolog

Spoštovani,

referenčne vrednosti za TSH in hormone so pri otrocih drugačne. T3 je povsem normalen za dvomesečnega otroka.

Lp

************************** Asis.dr. Edvard Pirnat, dr. med., spec. internist - tirolog

New Report

Close