Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Darovanje spolnih celic 9 negativnih postopkov

9 negativnih postopkov

Spoštovani.

Za nama je 9 negativnih postopkov. Ne vem kaj lahko še storim, da bi bil postopek končno uspešen, zato Vas prosim za pomoč, mnenje.
Če grem po vrsti:
– HSG pokaže neprehodnajajcevoda, sledi laparoskopija, odstranjeno malo endometrioze.
sledi :
– 1 IVF, 7 celic, brez ETja (GK)
– 2 ICSI, 9 celic, 2 vstavljeni, morula, blastocista, (GK),
– 3 ICSI, 11 celic, 2 blastocisti vstavljeni (GK),
– 4 ICSI, 6 celic, 2 osemcelična zarodka vstavljena (MB),
– 5 ICSI, 5 celic, 2 zarodka, osem in šest celični vstavljeni (MB),
– sledijo 2 laparoskopiji (ena klasična, pri drugi so mi zaradi endometrioze odstranili tudi del črevesja)
– 6 IMSI, 17 celic, 1 blastocista vstavljena (GK),
– zamrznejnčki, 2 blastocisti (GK), – PRVIČ PLUS!!!!!, AMPAK NA KRVNEM NIZEK HORMON IN KRVAVITEV, SS
– zamrznjenčki, 2 blastocisti (GK),
– 7 ICSI, 19 celic, 2 osemcelična zarodka vstavljena (Reš),
– zamrznjenček, 1 blastocista, (Reš)
– 8 ICSI, s klomifenom, ni ETja, (Reš)
– 9 ICSI, 2 osemcelična zarodka vstavljena (Reš).

Od 5 postopka naprej sem jemala medrol, ki naj bi pomagal, če telo slučajno zavrača zarodek. Cel čas jemljeva vitamine (q10, C, E, multivitamin, cink, selen, l-carnitin,…..)
Po ETju sem jemala tudi aspirin 100 za prekrvavitev.
Tudi genetiko sva pregledala in so BP.
Partner ima vredu rezultate, jaz pa imam hudo endometriozo.

Imate mogoče kak nasvet? Kaj lahko še poskusiva?

Hvala.

Spoštovani,

uspešnost postopkov je lahko zmanjšana zaradi starosti in endometrioze. Glede na to, da ste poskusili že veliko dodatnih pristopov, lahko verjetnost zanositve izboljšate tako, da nadaljujete s postopki – če se strinjate vi in pa ginekolog, ki vas zdravi zaradi neplodnosti.

Lepo pozdravljeni,

prof. dr. Bojana Pinter, dr. med. vodja darovalskih postopkov Ginekološka klinika, UKC Ljubljana Informacije o darovalskih postopkih na tel.: 01-522-6074 (od 9h do 12h) E-pošta: [email protected] Spletna stran: http://www.reprodukcija.si

Spoštovani.
Starost ne more biti faktor, saj jih nimam še niti 30.
Ali ni tako, da sama endometrioza ne vpliva na možnost vgnezditve?

Je še kaj kar bi lahko naredila? Kak pregled, krvne preiskave, karkoli….?

Hvala.

nova
Uredništvo priporoča

Spoštovani,

potem je lahko vzrok endometrioza, ki lahko vliva na jajčne celice. Ker imate vse preiskave narejene in tudi že obsežno operacijo za sabo, je težko svetovati še kaj drugega.

Lepo pozdravljeni,

prof. dr. Bojana Pinter, dr. med. vodja darovalskih postopkov Ginekološka klinika, UKC Ljubljana Informacije o darovalskih postopkih na tel.: 01-522-6074 (od 9h do 12h) E-pošta: [email protected] Spletna stran: http://www.reprodukcija.si

New Report

Close