Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Darovanje spolnih celic Kako izboljšati uspeh pri postopku z darovano jajčno celico

Kako izboljšati uspeh pri postopku z darovano jajčno celico

Spoštovani!

Stara sem 37 let,diagnosticirano imam prezgodnjo menopavzo,nikoli še zanosila.
Zaradi dolge čakalne dobe pri nas z oploditvijo z darovano celico sem se odločila za zdravljenje v tujini.
Do sedaj še ni bilo uspeha,v postopku sem bila že trikrat,vedno so bili vsi pogoji optimalni,od debeline endometrija,kvalitete zarodka,v glavnem vse b.p..
Naj še omenim,da sem se prvotno zdravila v neplodnostni ambulanti v Mariboru,kjer so mi pred zadnjim postopkom v tujini opravili še ambulano histeroskopijo – vse b.p.
Zanima me,če mi lahko predlagate še kakšne preiskave,ki bi jih lahko opravila pri nas,predno se odpravim v nov boj v tujino.

Hvala vam za odgovor!

Spoštovani,

Narejena imate vse preiskave, ki so potrebne, tudi histeroskopijo, tako da lahko brez skrbi nadajujete postopke.

Lepo pozdravljeni,
Bojana PInter

prof. dr. Bojana Pinter, dr. med. vodja darovalskih postopkov Ginekološka klinika, UKC Ljubljana Informacije o darovalskih postopkih na tel.: 01-522-6074 (od 9h do 12h) E-pošta: [email protected] Spletna stran: http://www.reprodukcija.si

New Report

Close