Najdi forum

vaše mnenje

Živijo,me zanima če greš v postopek umetne oploditve s darovanim semenom,v kateri postopek greš,dolgi ali kratki,a je to ivf,iui ali? in me še zanima da li v takem postopku se isto daješ igle,koliko časa ali se samo jemljejo kakšna zdravila?Naj bi me naslednji mesec poklicali in me zanima kako to vse skupaj izgleda kad res nimam pojma in si želim pridobit informacije glede tega.S 1.sept.začnem s folnom kis.upam da ni pozno.V naprej vam se zahvaljujem i lepo pozdravljam,ljubav

Spoštovani,

običajno se pri postopkih z darovanimi spolnimi celicami odločimo za oploditev v epruveti, predvsem zaradi starosti ženske. Najpogosteje začnemo s kratkim postopkom, ki je enak postopku z lastnimi celicami. Podrobne informacije boste dobili, ko vam bo zdravnik napisal napisal napotnico za IVF. Folno kislino pa začnite jemati en mesec pred načrtovanim postopkom.

Lepo pozdravljeni,

prof. dr. Bojana Pinter, dr. med. vodja darovalskih postopkov Ginekološka klinika, UKC Ljubljana Informacije o darovalskih postopkih na tel.: 01-522-6074 (od 9h do 12h) E-pošta: [email protected] Spletna stran: http://www.reprodukcija.si

New Report

Close