Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Darovanje spolnih celic Bogovi nove dobe

Bogovi nove dobe

Novi dosežki pri zdravljenju neplodnosti so nedvomno nastali iz osnovnega etičnega prepričanja, naj zdravnik zdravi, preprečuje in raziskuje bolezni. Presenetljivi dosežki znanosti so zahtevali nenehno prilagajanje in zato so zdravniki novosti uvajali in razvijali v okviru sprejetih ustavnih načel in zakonskih predpisov ter predvsem z odgovornim upoštevanjem načel medicinske etike, ki so zapisana v Kodeksu etike zdravstvenih delavcev Slovenije.

To ste zapisali v pojasnilu vašega dobronamernega početja. Neplodnim pomagate do otroka. Lepo. Kaj pa vsi ljudje, ki jih zamrznete in uporabljate za raziskave?!!!!!In vsi, ki končajo kot biološki material.

V primeru lastnega kreiranja otrok se sklicujete na medicinsko etiko. Na njo pa pozabljate, ko pobijate nedolžne otroke. Kako se počutite, ko umorite otroka v materinem telesu???!!! Kakšno vest imate!???
kako sprevrženo in človeka nevredno je vaše početje!!!!Naj kri nedolžnih pride na vas!!!!

Tega seveda ne boste objavili, ker je žalostna resnica. SRAM VAS bodi – če veste kaj je to

Spoštovana Tonja5,

najprej sem že zapustila forum, ko sem prebrala tvoje sporočilo… pa mi nekaj ni dalo miru in vseeno moram odgovorit…

to kar si ti napisala lahko napiše le versko blazna oseba… zakaj?
sama sem verna… pa mi niti na pamet ne bi prišlo takšno razglabljanje… predvsem pa ne bi nikoli nobenemu človeku želela slabo… ti pa tukaj z mečem v roku “kričiš”, da naj kri nedolžnih pride nad njih!… a se sploh zavedaš kaj pišeš????

lahko bi s teboj razglabljala, pa mislim, da je škoda energije, ker ti boš z ognjenim mečem naredila red, kajne…

le kje si se vzela, saj če se spomniš je Kristus učil ljubezen, milost, odpuščanje…

kot sem rekla na začetku, sem verna in Tonja5 molila bom tudi zate in sicer: ZA PRAVO PAMET – če veš kaj to je!

Vam dragi moderatorji pa pohvala za objavo in še veliko uspehov in potrpljenja z nami!

Saša

Ah tonja 5

Če nečesa ne doživiš na veš kaj se ob tem občuti. NE OBSOJAJ !!!!!!!

nova
Uredništvo priporoča

Tonja5, ti si blazna. Žal mi je, vendar ne najdem drugega izraza. Sram bodi tebe, ki tako napadaš ljudi, strokovnjake, ki vedo kaj delajo. Bi napisala še kaj več, pa ima mucica39 prav, da je zate škoda energije. Spravi se v red ženska!
Mene je sram, da taki laiki kot si ti Tonja5 sploh pisarijo take neumnosti in to ljudem, ki pomagajo do otrok katerih večina neplodnih parov ne bi niti imelo.

Tonja5 ima žal delno prav,pa ni zato nič blazna.

Bravo Mucica!

Sicer pa vse čaka začrtana usoda!

LP
škratek

Tonja5 najbrž misli, da je vse skupaj božja volja. Torej tisti, ki po naravni poti ne morejo imeti otroka, naj ne hodijo na umetno oploditev in si naj ne poimagajo z zdravniki, ker to ni božja volja.

Na srečo ne živimo več v srednjem veku in večina ljudi nima takega mnenja kot Tonja5. Dvomim tudi, da je Tonja5 prava kristjanka, če bi bila, potem ne bi nastopala ako agresivno in maščevalno.

Ampak če bi bila vse to božja volja, zakaj bi potem sploh rabili zdravnike? Će zboliš je pač “božja volja” ali boš ozdravel ali ne, torej jih nebi rabili?!?

New Report

Close