Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Darovanje spolnih celic Državna komisija

Državna komisija

Konec marca 2004 sva bila z možem obravnavana na komisiji za OBMP. Potrebujeva namreč moškega donorja.
Zanima me kako to, da nisva prejela še nobene pošte iz GK in kdaj jo lahko pričakujeva ?

Hvala za odgovor!

Spoštovani!

Državna komisija za OBMP je organ Ministrstva za zdravje RS, ki je ločeno od Ginekološke klinike Kliničnega centra. Odločbo Državne komisije vam bo torej poslalo Ministrstvo za zdravje RS. Svetujem vam, da se z odločbo, ko jo boste dobili, zglasite pri svojem lečečem ginekologu, oz. če imate ginekologa pri nas na GK pokličite št. 01-522-6074 (kot bo navedeno v obvestilu), da vas napotimo naprej, da opravite vsa potrebna svetovanja pred postopkom OBMP.

Lep pozdrav,

prof. dr. Bojana Pinter, dr. med. vodja darovalskih postopkov Ginekološka klinika, UKC Ljubljana Informacije o darovalskih postopkih na tel.: 01-522-6074 (od 9h do 12h) E-pošta: [email protected] Spletna stran: http://www.reprodukcija.si

Hvala za informacijo.

Pa sem prav danes prejela pošto iz GK.

Po zagotovilu mojega lečečega ginekologa na zadnjem obisku pri njem mi NI bilo potrebno opraviti več nobenih dodatnih preiskav danes pa sem od GK dobila pošto, da se moram naročiti pri svojem gin zaradi dogovora glede dodatnih preiskav!?
Glede na to, da sva pred 4 leti šla v prve postopke ICSI (8-krat) sva že zdavnaj opravila vse potrebne preiskave.(histeroskopija itd.)
Zakaj sedaj takšna pošte od koordinatorke komisije za OBMP?

Ne vem ali se meni samo zdi ali pa je to le zavlačevanje….čas pa neusmiljeno teče…

Lep pozdrav,
Bianca

nova
Uredništvo priporoča

Spoštovani!

Če ste dobili pošto od Ginekološke klinike, ne pa od Državne komisije, potem vaša vloga še ni bila potrjena na Državni komiisji, ampak je očitno potrebno opraviti še dodatne preiskave za utemeljitev indikacije za postopek OBMP z darovanimi spolnimi celicami.

Zato bo najbolje, da se ravnate po navodilih, ki ste jih dobili po pošti. Na ta način boste izgubili najmanj časa.

Lep pozdrav,

prof. dr. Bojana Pinter, dr. med. vodja darovalskih postopkov Ginekološka klinika, UKC Ljubljana Informacije o darovalskih postopkih na tel.: 01-522-6074 (od 9h do 12h) E-pošta: [email protected] Spletna stran: http://www.reprodukcija.si

New Report

Close