Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Darovanje spolnih celic nizek AMH ostalo v mejah normale

nizek AMH ostalo v mejah normale

Spoštovani!
Stara sem 37 (pri 29 prvič rodila), sedaj pa že nekaj let brez menstruacije, v postopkih neplodnosti…. s klomifenom, gonalom…. smo že poskusili, nisem pa bila po gonalu na punkciji ampak sva poskusila po stop injekciji z ciljanimi spolnimi odnosi. folikli so kar nekako zrasli, kot kaže pa ali so bili prazni, ali jajčece preslabo ali pa se ni prijelo.
Od julija dalje sem v MB. kri sem dala prvič kar naključno v ciklusu (oz. ker imam popolno odsotnost M, ga moramo vedno sprožiti, da lahko potem dam kri npr.3 dan) in je bil AMH 0,14, ostali hormoni pa v mejah normalnih vrednosti.
Čudno je, da se pri meni FSH nikoli ni dvignil nad 12,4, kljub tako nizkemu AMH.
ALi menite, da ob taki vrednosti in ob tem, da nimam več ciklusa (ni nereden ampak M sploh nimam) je še smiselno nadaljevati s postopki OBMP (IVF) ali ne?

Spoštovani,

verjetnost zanositve je majhna, zato se o nadaljevanju postopka posvetujte z ginekologom, ki vas obravnava zaradi neplodnnosti.

Lepo pozdravljeni,

prof. dr. Bojana Pinter, dr. med. vodja darovalskih postopkov Ginekološka klinika, UKC Ljubljana Informacije o darovalskih postopkih na tel.: 01-522-6074 (od 9h do 12h) E-pošta: [email protected] Spletna stran: http://www.reprodukcija.si

New Report

Close