Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Multipla skleroza clamidia pnevmonie

clamidia pnevmonie

Je mogoče kdo opravil teste za bakterijo clamidia pnevmonie-ki naj bi bila prisotna pri bolnikih z MS , ki naj bi povzročala ponovno zožanje vratnih ven? Sem govorila z gospodom , ki si je pozdravil MS z keliranjem z DMSA – ki baje veže težke kovine prav iz možganov in odstranitvijo amalgamskih zalivk- tako mi je ta gospod povedo- sem ga vprašala glede posega vratnih ven – pa je rekel da bo prišlo do ponovnega zoženja zaradi strupenosti tež.kovin.
Zdaj pa nevem če me samo zavaja ali je res?

Ima kdo naslove iz tujine za širjenje vretnih ven?

Hvala

Klamidija pneumonie povzroča okužbe dihal (pneumonia=pljučnica) in nima veze z zožanimi venami. Pozabi na širjenje ven, ker je vstran vržen denar.

živjo,

pa sem bom spet jaz oglasila po dolgem času…
Vprašala bi te Naja kaj ti sploh je? Oz. kakšno bolezen imaš??

Če imaš MS potem ti je gospod povedal prav. Če imaš v zobeh kako amalgamsko zalivko ali več si jih odstrani nemudoma in zraven sama delaj kelacijo z algami, alfalipoično kislino, česnom…saj živo srebro, nikelj, svinec …privabljajo različne bakterije v različne organe kjer se je kovina pač nabrala in zato ti določen organ ne dela tako kot bi moral…Zakaj je MS tako neraziskana in “neozdravljiva bolezen”, ker noben sodobni medicinec ne bo sebi pluval v skledo in trdil, da je kovina škodljiva! Pa še kako je! Zaradi alergije na živo srebro in nikelj imajo ženske lahko moško plešo ali pa pospešeno izpadanje las, so bolj poraščene, pa še vejo ne, da jim to povzroča nikelj! vsa kovina se vpija skozi kožo in se nekje uskladišči, kar nato povzroči tako nerazjasneno bolezen. Seveda pa kovina ne vpliva na vse ljudi enako, nekatera telesa jo prebavljajo nekatera pa ne! V tujini (nemčija, mehika) izvajajo kelirno terapijo v bolnišnicah, vendar je kar drago..
Če te zanima še kaj, piši!
lp

nova
Uredništvo priporoča

Oj!
Trenutno jemljem alge Chllorella , vendar ne opazim nobenih spremenb. Se lahko naredi kelacija z česnom, algami ko še niso vse amalgamske zalivke odstranjene? Kako se sploh opravi kelacija z česnom in alfalipoično kislino?
Hvala.

Tri listi zakaj bi širjenje vratnih ven bil vstran vržen denar?

Pozdravljena Naja,

predvidevam, da imaš v zobeh še kar nekaj kovine, ane? Svetujem ti, da si izbereš res dobrega zobozdravnika, takega, ki ti bo ob odstranjevanju amalgama le tega zraven posesal ven, ne pa da se ti bodo koščki srebra lepili ob ustno votlino. Hočem ti samo dobro, zato si magari sposodi denar in si zobne zalivke zamenjaj s plastičnimi oz. s takimi ki ne vsebujejo kakršnihkoli kovin! Če boš izvajala česnovo terapijo kljub temu da imaš še kovinske zalivke v sebi je to bolj blaga pomoč. Vsakič ko si odstraniš eno zalivko konstantno jej alge in zjutraj na tešče 3 stroke česna, ki ga dobro pregrizeš ter poplakneš z vodo kateri si dodala 1 žličko stisnjene limone ali kisa…čez dan lahko piješ tudi čemaževo ali koriandrovo tinkturo. to jej vseskozi dokler nimaš zunaj vseh zalivk ter še 6 mesecev po odstranitvi zalivk, saj živo srebro lahko kroži po telesu, ker ne ve kam bi se uskladiščilo. Česen je edino naravno zdravilo, ki ti ne bo uničilo naravne črevesne flore, če te skrbi zadah po česnu pojej vejico peteršilja, ker le ta prepreči vonj po česnu. ko se boš rešila amalgamskih zalivk začni z zeliščno terapijo po dr. Clarkovi – zmleti pelin, orehova tinktura ter zmleti klinčki, po shemi to jemlji 1 mesec-to shemo dobiš na internetu ali pa v njeni knjigi, ki si jo sposodi v knjižnici. šele na to pa preidi na očiševanje jeter. Kelacija se lahko izvaja kadarkoli, tudi ko še nimaš vseh zalivk zunaj, med samim odstranjevanjem in tudi po njem. Rada bi ti samo še rekla, da pazi, ko boš odstranjevala zalivke, da vmes ne zanosiš, saj živo srebro lahko prehaja preko placente na otroka…očisti se, lahko boš potrebovala eno leto, saj je vseeno, z zelišči gre bolj počasi je pa bolj učinkovito! važno je da se znebiš glavnega izvora in to so amalgamske zalivke!

Še nekaj…

kupi si kakovosten česen-domače, pri kmetu je najboljše.
glede širjenja vratnih ven pa takole…se sploh kdo vpraša zakaj je potrebno širjenje ven? Zato ker se je pri bolnikih z MS V HRBTENJAČI IN MOŽGANIH nabralo že preveč bakterij in parazitov in zato vratne vene( ki so povezane s hrbtenjačo) nimajo prostega pretoka krvi! kako neumno, da jih grejo širit, namesto da bi odstranili izvor vseh parazitov in črvov ki so se nabrali v venah!! Pri bolnikih z MS je v hrbtenjači in možganih vedno prisotna bakterija Shigella, ki pride v telo z mlečnimi proizvodi, največkrat z mlekom. ko ga piješ ga vedno prekuhaj, vreti mora 10sekund. Bakterije pridejo iz gnoja-premalo umite vime pri kravah in preko stroja pridejo v mleko-pazi pri vseh mlečnih proizvodih!
ali ni vse logično, samo nekdo ti mora povedat-ne vem kdo zdravnikom sploh daje licence za poseganje v tuja telesa-to je kriminal!!!!!

Hvala za odgovor. Še imam v zobeh zalivke, mesečno si lahko menjam le eno po eno zalivko ker drugače prihaja do prevelike zastrupitve,zobozdravnik mi je tako svetoval.
Ko opraviš to prečiščevalno terapijo, je še treba uživat zdravila?
Hvala.

Še enkrat jaz, zanima me če lahko uživam čemaževo in koriander tinkturo ko še imam zalivke, ker opažam da mi zalivk ne bodo tako hitro odstranili, na mesec lahko samo eno, zdr.stanje se mi pa kar slabša?
Glede čiščenja jeter se opravlja to z grenko soljo,olivnim oljem in grenivko ne?
Hvala ti za odgovor!

Se lahko uživa korianderjeva, čemaževa tinktura in alfa lipoična kislina vse skupaj ?

Ojla,

veš sem bolj terenski tip pa sem bolj malo doma, oprosti za zamudo!

seveda, ti ves ta čas tudi ko še imaš zalivke v zobeh jemlji zjutraj na tešče 3stroke česna+ čemaževo tinkturo, čez dan pa tudi 3x alge, to ješ vseskozi dokler ne boš imela zunaj zadnje zalivke. ko v zobeh na bo niti ene zalivke zamenjaj tinkturo za koriandrevo še vedno pa ješ česen in alge! čisto naravno je da se boš ob tem čiščenju počutila “slabo”, utrujeno, na psu, ampak to je zato, ker se telo čisti, ne more dati vso to nesnago naenkrat ven ampak počasi! saj tudi ko so ti dali zalivke v zobe ti bolezen ni kar naenkrat izbruhnila ampak skozi leta. saj bo, samo vztrajati moraš in z nobenenim naravnim zdravilom ne prekini niti za en dan, bodi zelo dosledna. Vem, ker sem šla sama skozi vse to pa sem danes čisto drug človek, bila pa sem na močnih zdravilih. še menstruacijo imam redno, prej pa je sploh nisem imela.
Lahko, pa mi ti napišeš svoj mail, pa ti tam odpišem še kaj pametnega, je lažje.

lp

tudi alfalipoično kislino lahko zraven ješ.

ko boš vse to zaključila, traja lahko tudi 8mesecev se loti čiščenja parazitov oz. bakterij-šele nato opravo čiščenje jeter!

Hvala. Mail: [email protected]

Pozdravljena a kje tam?
Imam nov mail kamor mi lahko pišeš mail: [email protected]
prvi mail, ki sem ti ga poslala je napačen.

Po očiščenju težkih kovin , je potem treba še uživat zdravila ali ne več?

A kje tam , če ravno sem dala ven amalgamske zalivke in delala kelacijo z alfa lipoično kislino mi je bolezen napredovala?

Pozdravljena a kje tam -če ravno sem dala vn amalgamske zalivke in izvajala kelacijo z ALA , mi je bolezen napredovala?

New Report

Close