Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Multipla skleroza Bioenergetik iz Grosuplja

Bioenergetik iz Grosuplja

Zanima me, ali ima kdo izkušnje z bioenergetikom iz Grosuplja, mislim da mu je ime Željko Šušnjara in dela po metodi Zdenka Domančiča. Slišala sem, da dela neverjetno dobre rezultate pri mnogih različnih boleznih.

O g Željkotu lahko povem, da je vrhunski bioenergetik, izredno profesionalen, pozdravil mi je astmo, s katero sem se borila leta in leta. Na terapijah sem videla veliko ljudi z MS.
Če nimate pomislekov glede alternative, ga toplo priporočam vsem. Tudi sama sem imela nekakšen odpor do bioenergije (enkrat sem bila pri enem bioenergetiku, ki ni niti senca g. Željkota), sedaj po treh terapijah v Grosuplju pa sem mnenje popolnoma spremenila.

Pred približno tremi leti sem bil pri njemu in je še vedno delal v Grosuplju. K njemu sem šel zaradi bolečin v križu in glavobolov – migren. Po drugi bioterapiji sem bil skorajda brez vseh bolečin in tako je tudi danes. Najlepše je pa to, da vem kam lahko grem naslednjič, ko bom imel zdravstvene probleme. Po tej poti se mu ponovno zahvaljujem za vse, kar je naredil zame! Matjaž

nova
Uredništvo priporoča

Koliko je pa za plačat ?Lp!

Za otroke nima cenika, se pravi da se starši zadnji dan terapij odločijo, koliko mu bodo dali. Za nas odrasle pa je cena za štiridnevno terapijo 120 EUR.
Mislim pa da ne smemo gledati zdravje skozi denar….

LP ANIKA

Pozdravljeni,

gospoda Željka Šušnjara toplo priporočam. Je odličen zdravilec in prijeten, iskren človek.
Tudi nam je pomagal in se mu na tem mestu iskreno zahvaljujem.

Še posebno bi ga priporočila staršem, ki iščete pomoč za svoje otroke, saj med zdravljenjem vzpostavi topel odnos z otroci. Moje iskreno občudovanje!

Živjo! Mene tudi zanima, ta bioenergetik in vidim da pišete vse pozitivno o njem. Po kolkem času pa opaziš prve spremenbe , da se boljše počutiš? Lp

Poleg, tega pa nevem, kako naj pridem do njega , ker je tak daleč. Lp

Ko sem bil jaz na terapiji oziroma na bioterapiji, sem v štirih dneh, kolikor traja njegova terapija, pri večini videl ogromne izboljšave. Pri meni sem opazil veliko manj bolečin v križu drugi ali pa tretji dan terapije, migrene pa zadnjih tri leta nisem imel več.
Jaz sem prišel na terapijo iz Murske sobote, eni so bili iz bivše juge, dva pa sta se pripeljala iz Francije. Tudi če bi se moral peljati tisoč km, mi nebi bilo predaleč. Matjaž

A ta bioenergetik zdravi tudi luskavico?
Prosim vse, ki so že bili pri njemu, da podelijo svoje izkušnje. Jaz se neuspešno borim z luskavico že več kot trinajst let. Dermatolog mi predpisuje kremice, ki pa skoraj nič ne pomagajo. Hvala

Kak , dolgo je pa trebaza čakati , da prideš na vrsto? Lp.

Ko sem bil jaz na bioterapiji, sem prišel na vrsto zelo hitro, mislim da v 14 dneh. Spomnim se, da mi je g.Šušnjara govoril, da če je zelo velik naval, potem uvede dodatne termine. Najbolje pa bo, če boš bioenergetika poklicala, pa ti bo povedal. Pa veliko sreče

Jaz , sem ga klicala , pa je povedo, da ga naj komaj pokličem po novem letu. Meni se zdi ,
ta termin fejst pozno. Lp.

Letos sem bil pri temu bioenergetiku v Grosuplju. Z eno besedo NEVERJETNO!

Tudi jaz sem že bila na bioterapiji pri g. Šušnjara.
Ko mi je prijateljica predlagala, naj ga obiščem zaradi moje astme in glavobolov, sem bila močno skeptična, ampak sem se kljub temu odpravila k njemu. Sedaj mi je žal, da tega nisem storila že mnogo prej, kajti glavoboli so izginili že po prvi terapiji, po tretji terapiji pa mi ni bilo več potrebno uporabljati ventolina.
Meni je zelo pomagal in zato sem mu zelo hvaležna!

Med brskanjem na forumu, sem naletela ravno na pravo temo. Naslednji teden sem naročena pri tem bioenergetiku iz Grosuplja. Prepričala me je moja soseda, ki je že bila pri njemu in mi je povedala, da se tam dogajajo mali čudeži in da lahko premika ljudi brez da bi se jih dotaknil!?
Bom poročala, ko končam terapijo.

Bil sem pri njemu, ga preizkusil in ga preverjeno priporočam vsem.

Moj mož je hodil k njemu, ko ga je bolel križ in med lopaticami. Po dveh terapijah ni bilo več sledu o bolečinah, s katerimi se je boril več let. Pa toliko je imel povedat čez bioenergetike, zdej pa prisega na njih.

Nikoli v življenju še nisem bila pri nobenem bioenergetiku ali pa pri zdravilcu, ker se mi je zdelo, da je naša medicina odlična. Šele sedaj, pri mojih 43 letih, sem ugotovila, da se z njo ne morem kaj dosti pomagati. Jemljem vedno večje odmerke zdravil, epileptični napadi pa so vedno bolj pogosti in daljši. Izgubljam voljo in energijo do službe in družine, zgledam pa čisto zafiksana od zdravil.
Odločila sem se, na priporočilo mojih znancev, da obiščem bioenergetika gospoda Šušnjara.
Hvala vsem, ki ste opisali vaše izkušnje z bioenergijo.

No pa se javljam, sedaj ko sem končala terapijo.
Moja soseda je imela res prav. V štirih dneh na bioterapiji pri G. Šušnjara sem doživela prav neverjetne stvari ( eni bi rekli čudeži ).
Na terapiji nas je bilo 11, od tega 3 otroci in 8 odrastlih. Vsakemu posebaj je delal terapijo, ostali pa smo ta čas gledali in opazovali kaj se dogaja. Prvi šok je bil ta, da nas je z določeni gibi ali pa s pogledom upogibal z nekaj meterske razdalje – fascinantno, še zdaj ne vem, kako je to mogoče narediti samo z energijo. Ko smo se pogovarjali med seboj, pred ali po terapiji, so vsi govorili o precejšnem izboljšanju njihovega zdravstvenega problema, seveda tudi jaz. Pozabila sem povedati, da sem šla na terapijo zaradi vrtoglavic in pogostih glavobolov. Danes je peti dan po končani terapiji in se moram pohvaliti, da zaenkrat ni sledu o vrtoglavicah, za glavobole pa bomo še videli.
Če bi imela moč odločanja bi G. Šušnjara, glede na to kaj sem videla in doživela, postavila za osebnost leta, ne pa neke …………….

New Report

Close