Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Multipla skleroza vozniško dovoljenje

vozniško dovoljenje

Pozdravljeni!

Če zboliš za MS me zanima, kako je z vozniškim dovoljenjem. Ali lahko človek še vozi avto, glede na vse simptome, ki jih bolezen povzroča, oziroma kdo ti lahko dovoljenje odvzame.
Rada bi vaše mnenje oziroma izkušnje.

Hvala in lep pozdrav!

Pozdravljena!

Pri meni je bilo tako, da sem zaprosila za “parkirno značko za invalide” na občini, to je karton, ki je plastificiran in s sliko. Tako da mi je občina sama poslala, da moram na zdravniški pregled. Šla sem in vozniško dovoljenje so mi podaljšali za 10 let. Šla sem sama zaprosit za to parkirno kartico za invalide. V kolikor ne greš zaprosit, te nihče ne kliče, oz. ne dobiš poziva, da bi se moral sam zglasit kje……Mislim, da je nekako tako…..:)

Lp Anita

Če nimaš kakšnega drugega razloga, zaradi katerega moraš vozniško dovoljenje podaljševat, potem ti ga ne bo nihče odvzel. Če pa ga podaljšuješ, npr. zaradi očal, potem se ti pa na zdravniškem pregledu spotaknejo ob karkoli, ne samo očala.

lp

nova
Uredništvo priporoča

Pozdravljena, pri meni pa je tako, da moram vsaka tri leta ponovno na zdravniški pregled pa spet plačat približno 50€ za novo vozniško. Pa nimam nvm kakih simptomov ms ki bi me pri vožnji ovirali.

New Report

Close