Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Multipla skleroza Forum za ljudi z epilepsijo

Forum za ljudi z epilepsijo

Pozdravljeni,

na naslovu http://www.epilepsija.org/forum/ je na voljo forum za ljudi z epilepsijo, njihove svojce, prijatelje …

Dobrodošli!

Pozdravljeni,

potrebovala bi pomoč. Sem samozaposlena. Diagnosticirano imam epilepsijo ‘grand mal’. Sem upravičena do subvencije dela davčnih prispevkov?

Hvala

nova
Uredništvo priporoča

pozdravljeni, moje ime je Teja imam 28 let in od 13 leta sem bolehala za epilepsijo – nočni tip grand mall napadi.. pred letom sem se preselila v francijo in tam po čistem slučaju naletela na dr Fabiena ki se ukvarja z metodo zdravljenja : fascioenergija in pomagal mi je. bila sem zelo skeptična, po toliko tabletah in stranskih učinkih, letih težav mi je po 2 srečanjih (z energijo in pritiski rok rešuje blokade po telesu in ko zadeve tečejo dobro bolezen izgine) so mi nevrologi v bolnišnici lyon decembra potridili da sm po čudežu zdrava.. Jaz vem da ni bil čudež ampak mi je Dr Fabien z svojim znanjem pomagal da bom zdej prvič po dolgih letih praznovala rojstni dan vesela da sem zdrava 🙂 ne pišem to zaradi reklame, meni je pomagal zelo in nekaj mojim znancem tudi na drugih področjih zato si želim deliti to z vami in mogoče tudi vam rata 🙂 meni je !! no pa še link od tega zlatega doktorja: http://www.fasciabioenergie (.)com

Draga Teja, najlepša hvala, da si podelila tvojo odlično izkušnjo z nami. Meni to pomeni veliko novo upanje.
Želim ti da si ozdravljena za vedno. Drži se in pazi nase. Prav lepo bodi pozdravljena.

Dober dan.
mene pa samo zanima mel sem pri 17 letih epilepticni napad in sem dubu tablete za epilepsijo in zdaj jih vec nimam ze 2 leti k so mi zdravniki rekel da jih nerabi da se je vse pobolsal sam jaz se zdej res cudim ker imam v mirovanju ze cel teden 113 srcnega utripa pa me zdej zanima kaj nej nardim star sem pa 20let.

hval da mi probate vsi pomagati in bom vsem vesel.
hvala senkay.

zanima me še kakšna informacija recimo gsm številka in kje se to nahaja dr. Fabian -……….hvala nujno rabim pošljite mi na sms ker sem malo na netu 040420270 ……….lp .hvala

New Report

Close