Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Multipla skleroza ČE STE..

ČE STE..

brali moje prispevke, če ste se iz njih kaj naučili, če ste tudi kaj delali, mislim, da vam ne bo hudega. Znate si pomagati sami, zmanjšati stres in poskrbeti za svoje energije.

Če niste, se lahko še vedno kaj naučite.

Zanimivo je pa to, da, če gospa na forum napiše: “Nihče me ne mara”, bo takoj 2000 ogledov in 10 komentarjev. Radi berete o težavah, boleznih, odnosih, se pritožujete. O tem, kako ja, sli še vedno trpi…. Da bi pa kaj naredili zase, to pa malo ljudi zanima. Ja, ko zbolimo, pa tudi takrat raje skrb prepustimo zdravnikom. Sama sem imela srečo z zdavniki. Njso mi znali pomagati.

Lani so mi večkrat rekli, da v letu 2020 prihajajo težki časi in da bodo laže preživeli tisti, ki se ukvarjako z duhovnostjo. No, težki časi so se začeli. Kaj pa duhovnost? To vsak samzase ve.

Vse pohvale in zahvale pri več kot 1000 objavah lahko preštejem na prste obeh rok, pa morda kakšen še ostane. Komentarjev ni dosti več.

Sama sem se v vseh teh letih veliko naučila. Predvsem to, da me ni strah in si vsak trenutek lahko pomagam sama. Tudi koronavirusa se ne bojim.

Breda

New Report

Close