Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Multipla skleroza MODER ČLOEK SE ODLOČA SAM,

MODER ČLOEK SE ODLOČA SAM,

NEUMEN PA SLEDI JAVNEMU MNENJU” Kitajski pregovor ki sem ga ravnokar prebrala predgovoru knjige…

Včeraj sem pomislila, da bi prebrala kakšno knjigo od Zdenka Domančiča in o zdravljenju z bioteralijio. Pokličem v knjižnico. ” Dober dan, ali imate kakšno knjigo o zdravljenju po metodi Zdenka Domančiča?”” Od koga? Nimamo”. “Ali veste kdo je..?” “Ne, ne vem. ” Rekla sem, da gotovo obstaja nekaj knjig, samo ne vem, katere imajo v tej knjižnici. No, končno se je našla ena knjga in sem šla ponjo.

Res sem bila nekajkrat presenečena. Knjiga je izšla leta 2012, pa po videzu bi rekla, da je še ni nihče bral. Potem sem bila drugič presenečena, da je knjigo napisal zdravnik, prof. dr. Radovan Starc. Očitno jaz o njem premalo vem. In potem je notri nekaj mnenj o knjigi, ki so jih tudi napisali zdravniki. Tudi tukaj sem bila presenečena.
Razlaga o vakuumu in praznem prostoru v vesolju je malo drugačna, kot jo ima znanstvenik Bruce Lipton in tudi mnenja o dokazih, za katere ne drži čisto, da jih ni… Dokazov je ogromno. Na seminarju za Zdravljenje s ponovno povezavo sem dobila toliko znanstvenih raziskav z dokazi v branje, da sem jih precej preskočila.

Skratka, sem na začetku knjige in vesela, da sem jo dobila v roke. Posebno, ker jo je napisal zdravnik.

Breda

New Report

Close