Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Multipla skleroza Multipla, izkušnje

Multipla, izkušnje

Lepo pozdravljeni moji prijatelji v tej bolezni. Vidim da je tudi na tej strani nekaj govora o tej bolezni. Diagnosticirano bolezen imam že 12 let, torej je postala moja življenjska popotnica pred 20. letom starosti. Z njo sva doživeli že veliko vzponov in padcev. Sprejeti bolezen,mi je bilo zelo težko, imela sem veliko vprašanj, a odgovorov žal takrat nisem razumela, bili so zelo nejasni. Po daljšem času v bolnišnici, po vedno več odgovorih sem pa stvari začela gledati malo drugače. Beseda bolezen ni super beseda, mislim da se tega zavedamo vsi. Je grozna in tudi ta diagnoza multipla skleroza se nič kaj dobro ne sliši. Odločila sem se, da od takrat, ko bolnišnico zapustim ne uporabljam več besede bolezen. Ja res je pač imam multiplo, to je bolezen, vendar multipla nima mene. Vsak dan je nov izziv, vsaka majhna stvar je lahko velika in ovire si postavljamo sami. Zato dragi moji prijatelji želim vam veliko sreče pri vsakodnevnih izzivih. Vsaka prepreka, naj postane izziv . Ceniti je potrebno majhne stvari ( zelo oguljen stavek-vendar po moje drži). Me pa zanima in če seveda želite deliti del vaše zgodbe, kako pa se vi kaj spopadate s to boleznijo? Mogoče s pogovorom lahko komu pomagamo. Lepo bodite…

New Report

Close