Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Multipla skleroza Vabilo

Vabilo

Prvo polovico svojega življenja sem bila bolj slabotna, s srčno napako, drugo polovico pa nisem bila zdrava. Pred operacijo srca in potem sem dobila veliko antibiotikov in o probiotikih se mi pred 33 leti niti sanjalo ni. Operacija je uspela, zdravniki so bili zadovoljni, moje telo se je pa sesulo in nikoli nisem bila več taka, kot prej. Dve leti sem bila sama kost in koža in komaj sem se vlekla. Po dveh letih je bilo malo bolje. Služba in družina so pričakovali od mene več, kot sem zmogla. Šef me je žalil, mož me ni razumel, zakon je razpadel. Pa so me pošiljali k psihiatru, ker moje telo ni več zmoglo toliko, kot so drugi pričakovali od mene. Imela sem kup težav, ki jih pred operacijo ni bilo, pa si nisem znala pomagati. Po operaciji srca se nisem in nisem mogla pobrati. Delala sev več, kot je bilo za moje telo primerno, ker so drugi toliko pričakovali od mene. Opustiti sem morala vse športe, pa sem jih imela tako rada. Potem sem čez nekaj let dobila diagnozo fibromialgija. To je autoimuna bolezen in nikoli ne ostane samo pri eni autoimuni bolezni, ker imajo vse autoimune bolezni enak vzrok. Pa bi se takrat, pred 33, lahko pozdravila, če bi takrat imela svoje sedanje znanje. Lahko bi smučala, drsala, plavala, igrala namizni tenis, hodila v hribe… in to 33 let, ki se nikoli ne bodo vrnila.

Na Medovernet pišem več, kot 10 let in prispevki niso honorirani. Na začetku sem tudi prevajala video posnetke, tekste…

Verjetno večina ljudi ne razume angleško dovolj, da bi imela koristi od mojega pisanja. Če bi si pomagali, če bi še kdo napisal povzetek enega video posnetka, bi imeli vsi koristi.

Neale Donald Walsh, avtor knjig Pogovori z bogom je rekel, da se moramo zavedati treh stvari. Ena med njimi je, da, ko smo najbolj na tleh, moramo pomagati drugim. Zato vas povabim, da tudi vi pomagate drugim, tisti, ki to lahko.

Zato vas povabim, da tudi kaj napišete, ne samo berete. Da napišete, da vas določena tema zanima, da ne razumete dovolj, da bi radi, če bi jo kdo prevedel. Ne pišem o znanstveni fantastiki, temveč načinih, kako se pozdraviti ali vsaj življenje narediti lepše in po možnosti ne umreti prezgodaj.

Za začetek bi lahko nekdo prevedel današnji nastop Bruca Liptona.

Breda

New Report

Close