Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Multipla skleroza Krci, trzanje misic, nemoc,….

Krci, trzanje misic, nemoc,….

Lp pozdrav zelo bi bil hvalezen ce bi dobil cimorejsni odgovor., Moje tezave so se zacele 25. Januarja , zgodilo se je v bolnici kjer sem bil na obisk in ker mi je verjetno blo slabo ali nevem tocno zakaj, sem pado iz stoje na glavo odzadaj , tistega dneva prej in po poskodbi se ne spomnim, imel sem manjsi pretres mozganov, isti dan so mi naredili CT ker sem bil ze v bolnici in so rekli da kaze vse bp. Vendar sem bil kake tri ure tam ket sem mocno bruhal, ko so me pustili sem prisel domov in nasledni dan sem prisel k sebi vendar se do zdaj se tistega dneva ne spomnim … no ker se mi je potem zacelo boleti glava in sem mel kot neko pikanje po glavi sem sel k svoji zdravnici ta me je poslala k nevrologu , ta mi je pogledal in je bil mnenja da je z mano vse vredu in da so to znaki od padca in sem dobil Cipralex , to sem jemal dva mesca sem mel kar nekaj stranskih ucinkov vendar sem nekak zdral… po dveh mesecih mi je zacela utripati misica v levem kolenu blo je podobno kot utrip srca zelo cutno in vidno vendar ni bilo bolece trajalo je tri dni zaporedoma in tudi spat nisem mora zato sem sel k dezurnemu in ta je reko da naj pustim tablete da je mozno mogoce to vzrok … ker sem pocasi pustil tablete je ze vec kot en mesec od tega in stanje se je zelo poslabsalo imam vsak dan trzanje misic krce po misica in nekAko utripanje po njih bolijo ne so pa zelo vidni in cutni in so prisotni celi cas poleg tega tezko hodim nog ne cutim in me bolijo misice imam tudi zbadanje po celem telesu poleg tega pa so prisotni glavoboli in pri malih mozgani in vrat me boli in cutim tezko glavo nemorem glavo zdrzat pokonci , kdar hodim nimam ravnotezja in ce se nahitro obrnem me nese ob strani to traja ze vec kot en mesec in se samo stopnjuje prak tako imam tezave z odvecno kislino … strah me je vsak dan sej konstantno mislim samo o tem strah me je ker sem prebral o teh bolezni povezane z zivcevjem in misicami nevem kaj naj naredim nevrolog je mnejnja da je to vse zaradi glave jaz pa nerazumem zakaj trzanje krce misic nisem prej mel in tezko glavo in bolecine v vratu in nemoc v nogah… prosim da mi poveste kaj je lahko vzrok za to ali je res zaradi glave to trzanje in krci ki so konstantni in nemoc ali je res kaj drugega … najlepsa hvala …

New Report

Close