Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Multipla skleroza ZAKAJ JE EPIDEMIJA RAKA PRI DOMAČIH LJUBLJENČKIH

ZAKAJ JE EPIDEMIJA RAKA PRI DOMAČIH LJUBLJENČKIH

Vem, da to ni pravi forum, toda, naši ljubljenčki so nam v veliko podporo in pomoč, zato je za nas njihovo zdravje zelo pomembno.

Dokumentarna serija – 7 dni, veliko strokovnjakov…: THE TRUTH ABOUT PET CANCER. Začela se je 4.4. 2018.

Zakaj tako zgodaj zbolijo za rakom, zakaj je prava epidemija raka pri naših domačih ljubljenčki in kako to preprečiti in zdraviti. Najcenejši paket – online dostop je mislim 45 USD, kar je toliko, kot 1 obisk pri veterinarju… Preiskave, zdravljenje, operacije, kemoterapija…..vse je zelo drago.. pa ni nujno, da revček preživi. Pa še za nas, lastnike je to zelo stresno, kar vpliva tudi na naše zdravje.

Tako, kot za nas, je tudi za njih pomembno, kaj jedo. Predelana hrana za domače živali je izjemno toksična in rakotvorna.

Ne učite se na lastnih napakah. Ne tolažite se, da je vaš pes še mlad…. Tudi zanj je pomembno, kaj je. Svojo Belo, ki ima 12 let, sem peljala k veterinarju. Pa sem bila šokirana….Se bom moral res potruditi, da je ne izgubim…..

https://thetruthaboutpetcancer.com/

Breda

Tole sem dobila po emailu:

7 common pet cancer myths debunked

The Facts about Cancer in Dogs and Cats

Cancer in humans is on the rise. The statistics for cancer in pets is no different. According to the Comparative Oncology Program of the U.S. National Cancer Institute,1 there are 65 million pet dogs and 32 million pet cats in the United States. Approximately 6 million new cancer diagnoses are made in dogs and the same number made in cats each year.2
If you suspected that your dog or cat had cancer, what would you do? Here are some basic facts and tips to can help your furry friends live a healthy, long life.

More Statistics about Dogs, Cats and Cancer

Let’s first take a look at some statistics about animals and cancer:
-50% of dogs over 10 years of age die from cancer.3
-Cancer is also the most common cause of death in older cats, occurring in about 32% of all cats over age 10.4

-The most common cancer for dogs is lymphoma, or cancer of the lymph nodes.5 Thyroid cancer, lung tumors, mammary gland cancer, oral melanoma, “mast cell” tumors, and tumors on the trunk or limbs are also common. Anal gland adenocarcinoma and hemangiosarcoma (sarcoma in the lining of blood vessels) are cancers that almost exclusively occur in dogs.

-The most common cancer for cats is lymphoma as well, often connected to Feline Leukemia Virus (FeLV).6 Cats also tend to get mast cells tumors as well as squamous carcinoma and fibrosarcoma, which can be connected to vaccinations. Others that are not as common but still occur are lung, brain, nasal, liver, and mammary tumors.

-Cancer happens more frequently in dogs than in cats. However, cancer in cats tends to be more aggressive.

Human and Pet Cancers: Similarities and Differences

Believe it or not, human cancers and cancers in pets are not all that different. If you think about it, this makes logical sense. After all, humans and their pets share the same environment (hence, the same air-borne toxins), the same drinking water sources, and sometimes even the same food.

There is growing evidence that stress can increase cancer risk in humans7 and our canine friends especially can pick up on and be affected by our stress as well. According to a fascinating new study conducted by the University of Lincoln in the UK and the University of São Paulo in Brazil, dogs can tell what humans are feeling through their ability to recognize different facial expressions and connect those to human emotions.8 This means that if you are stressed, your pet probably is too!

4 Tips for Preventing Cancer in Your Dog or Cat

#1. Know your pet’s cancer risk
Dogs in general, and especially those who live on farms, tend to have a higher rate of nasal cancer. After all, a dog’s nose is his lifeline to the world and he spends a lot of time with that sniffer on the ground, where pesticides may also reside. Be sure to follow up with more investigation about cancer risk for your particular breed of dog or cat.

#2. Be informed about vaccine-related cancer risks
Vaccine-induced cancers in both dogs and cats is real.9 In fact, even mainstream information sites like PetMD warn about “vaccine-induced sarcoma,”10 especially common in cats. Like human vaccines, pet vaccines can contain heavy metals such as aluminum and mercury as well as formaldehyde and monosodium glutamate (MSG), a known neurotoxin.11

#3. Check for abnormalities on a regular basis.
Give your dog or cat a once-over periodically to make sure there are no recognizable lumps and bumps. Other signs of possible cancer may include lethargy, refusal to eat or drink, dehydration, vomiting, diarrhea, and trouble breathing.

#4. Give your special friend healthy food, filtered water, plenty of exercise, and lots of love.
These are the fundamental components for human health and they are for your pet too! Filtered water is as important for animals as it is for humans, since tap water toxins can affect animals in the same way they affect humans. And yes, even cats need exercise (which most often comes in the form of play).

Act Quickly If You Suspect Cancer

Finally, because cancer can spread rapidly in animals, it is important to take action if you see a lump or you notice other signs which may indicate that something is “off” with your cat or dog. Contact your holistic veterinarian and come up with a plan of action that makes sense to you in terms of safety and effectiveness.

It is a sad fact that cancer in both dogs and cats is on the rise. Right now, one in 1.65 dogs will get cancer, with cat rates not much further behind. Keep in mind that there are MANY things you can do to prevent cancer in your furry loved ones and keep them healthy, strong, and playful well into their teens and even twenties!

Breda

Pa ne gre samo za naše ljubljenčke. Oni živijo z nami. Serija govori tudi o ljudeh, Mi smo izpostavljeni istim strupom, ker živimo v istem okolju, samo v manjši meri. V vseh serijah, o možganih, avtoimunih boleznih, o prehrani in o raku in o raku pri domačih ljubljenčkih se pojavljajo isti strokovnjaki: dr, Mark Hyman, avtor številnih uspešnic in serije Broken brain, dr, David Perlmutter, avtor knjige Požgani možgani, dr. Joseph Mercola, in drugi. Zakaj, ker je govora o hrani, ki jo jemo, o strupih iz okolja, ki jih poberemo, o gensko spremenjeni hrani, o pesticidih… Raziskave so pa ko delali na podganah in pri njih se je rak najprej pojavil.

Breda

nova
Uredništvo priporoča

6. epizoda
Vse, kar je dobro za ljudi, je dobro tudi za živali. CBD, THC, homeopatska zdravila, esencialne maščobe.

Sledite srcu, pogovarjajte se s svojo živaljo in ne zapravljajte časa s tekanjem od zdravnika do zdravnika. Pojdite v naravo in se zabavajte. Tako pravijo.

Jutri 11.4. bo zadnja, sedma epizoda in bo o raku.

Morda bodo zaradi velikega zanimanja čez vikend ponovili celotno serijo. To se je že nekajkrat zgodilo. Ker je časovni zamik, bo to pri nas v nedeljo in ponedeljek.

V času trajanja serije se lahko kupi celo serijo po nižji ceni.

Breda

Dr. Joseph Mercola pravi: ” Ni težko biti zdrav. Prava hrana, čista voda, izogibanje strupom, pa se aktivira naravna sposobnost imunskega sistema.” Rak ni smrt. Lahko se pozdravi, ali pa vsaj zmanjša simptome. Operacija ne zdravi raka, samo odstrani simptome. Obstaja veliko različnih načinov, da postaneš zopet zdrav. Akupunktura, zelišča, prehrana ( ketonska dieta) , prehranski dodatki, kokosovo olje, bioresonanca, zdravljenje s kisikom, zdravljenje z ozonom….. Vse to uporabljajo za zdravljenje raka pri živalih.

Serija je končana. Slišala sem to, kar sem želela. Da je načinov zdravljenja več, So tudi manj agresivni, kot je operacija, pa je možnost preživetja lahko večja. Operacijo za svojo psičko sem odložila za nedoločen čas. Bom videla, kaj lahko narediva sami.

Breda

William Bengston, profesor sociologije je dobil Nobelovo nagrado za zdravljenje raka. Ljudi zdravi že več kot 30 let. Naredil je ogromno raziskav na miših. Njegova metoda je zelo učinkovita pri najbolj agresivnih rakastih tumorjih in pri mladih ljudeh ali živalih. Ko tumorja ni več, je telo imuno za tumorje do smrti.
Video posnetkov je več: https://youtu.be/pryU2pKmJh4

Ni zdravitelj tisti, ki zdravi. On je samo pomočnik. V osebi ali živali z rakom spodbudi naravno samozdravljenje. Zdravi z energijsko medicino, z metodo, ki je drugačna od vseh metod, ki jih poznamo. Je zelo enostavna, po drugi strani je pa treba veliko vaje, da se je naučimo. Nauči se je lahko vsakdo. Najhitreje se je naučijo največji laiki.

Potem sem našla knjigo na Amazonu o zdravljenju raka pri domačih ljubljenčkih. Suzanne Clegg se je učila pri prof. Bengstonu: https://youtu.be/V8yR1fwpCcU

V knjig vabi bralce, da ji pišejo. Poslala sem sliko Bele s tumorjem in kratkim opisom. Sporočila mi je, da ima brezplačna 15 minutna srečanja preko Skypa, da pokaže, kako je treba zdraviti.

Video, kako je Suzanne pozdravila tumor pri hrčku: https://youtu.be/lgVP_etPpK8
Njena spletna stran: http://spiritgate.com/

Pa sva se srečali na Skypu. Sama sem držala roki na Beli, Suzanne je uporabila svojo psičko za nadomestno zdravljenje. Bela se je ves čas tresla. Nekaj se je dogajalo, s tumorjem se ni zgodilo nič. Če bi bila Bela mlajša in če bi bil tumor vroč, potem bi menda šlo.

Čez nekaj dni sem peljala Belo na operacijo, ki je trajala 1,5 ure. Na trebuhu ima 13 cm dolg rez. Pet dni po operaciji že teka po stopnicah navzdol, pozdravlja sosede, laja in skoči tudi na kavč in s kavča. Nisem ji mogla pozdraviti tumorja, sem ji pa lahko pomagala pri hitrejšem okrevanju.

Breda

Breda


Gospa Breda, ne širite laži. William Bengston nikoli ni dobil Nobelove nagrade.

Ja, ja, sem že prebrala. Šlampasta Breda! Se opravičujem.
Prispevek je o metodi zdravljenja raka, ne o Nobelovi nagradi.

Breda

New Report

Close