Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Multipla skleroza HVALEŽNOST

HVALEŽNOST

Anthony Robins, ki vodi seminarje po ves dan skoraj brez odmora, ima vsak dan 10 minut jutranjo rutino in vsaj 7 minut od tega je hvaležnost. Izbere 3 stvari za katere je hvaležen v svojem življenju. Ko smo hvaležni, nas ni strah.

Master Sha v Soul Mind Protokolu reče: Draga duša um in telo od … jaz vas imam rad, vas cenim in spoštujem. Podobne besede uporabljajo tudi pri EFT in WHEE metodi in še kje. Na koncu vedno reče 3x hvala.

Te besede dvignejo vibracije v telesu. Če bi bili radi bolj zdravi, lahko uporabite WHEE ali EFT metodo in pošljete energijo v del telesa, ki potrebuje zdravljenje.

Če na primer med tapkanjem rečemo:
” Rada imam, cenim in spoštuje, svoje noge ker so vsak dan bolj zdrave”
” Hvaležna sem svojim nogam, ker so vsak dan bolj zdrave in močne”
naša zavest pošlje energijo v tisti del telesa, ki ga omenimo.

Lahko uporabimo ta postopek za vsak organ v telesu posebej. Morda boste čutili energijo, mravljinčenje, ko bo stekla v del telesa, ki a boste omenili. Verjetno pa ne. Če ne čutite, to ne pomeni, da se nič ne dogaja. Jaz vem, ker to čutim. Posebno zvečer pred spanjem. To, kar zvečer berete in gledate, se pomoči dogaja v vaši glavi.

Dobro se je zjutraj in zvečer zahvaliti za stvari, ki jih imamo in stvari, ki bi jih radi imeli.
Vse rečemo v sedanjem času. Hvala, ker imam…. Treba je biti čim bolj sproščen in občutiti to, kar rečemo, da rečemo iz srca.

Breda

New Report

Close