Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Multipla skleroza Zakaj ljubezen zbledi !?

Zakaj ljubezen zbledi !?

Jas mam eno tezavico.. in sicer s partnerjem sma tri leta skupaj ko sma se spoznala je bilo vse super in prav sma hodila skupaj ven za vikende vedno se je nama dogajalo bila sma tui zelo zaljubljena in cela v rozicah zelo izkazoval ljubezen ni ga bilo sram ce sma se objela price drugih ni kazal nobenega zanimanja drugih punc …seveda sem jas hodila v solo v Ljubljano in sem bila v dijaskem domu on pa je delau v Švici in je biu zelo ljubosumen ( imel je slabe izkusnje z bivsimi zenskami..) klicau me je vsakih 5 min in me spraseval kje sem ? Kaj delam ? s kom sem? In vse to.. in sma se zaradi tega vedno kregala ker je biu prevec ljubosumen se pravi midva sma se videvala sao za vikende in vikende sma tudi lepo izkoristila imela sma se lepo 🙂 cez nekaj casa ko sem koncala solanje sem se preselila k njemu v Celje in stopnjevalo se je… in sicer je prislo tako dalec da ni vec tiste pozornosti ko ga ima vsak do partnerja tak ko je bilo na zacetku med nama.. in sem dobila taksen obcutek da kak ze pravijo ( na zacetku te osvaja da te dobi potem ko te pa ima pa se ne trudi vec za izkazovanje parterske ljubezni saj se nerabi trudit ker te ze ima… ) in imam vcasih obcutek da ga ne zaniam vec sao jas da ga se zanimajo druge zenske ?? Bila sma doma vedno je bil zelo slabe volje ali pa nervozen ko pa sma sla kam v trgovino al pa na kavico pa ko je srecal zensko ki jo pozna pa je kar dobre volje bil in se nasmihal in nwm kaj se vse… in ne samo pri tujih zenskah tudi pri moji sestri,kolegici… on pa je tak ze od kar ga poznam da se zelo rad *heca* z ljudmi in vcasih ko se *heca* Z puncami ,ki jih on pozna na NEPRIMEREN nacin ,ki me zelo zmoti in imam obcutek kod da si ne zeli samo mene se mogoc kaksne druge punce.. naprimer ko sma sele zacela me je tudi price vseh objemau tudi kakega lupceka dau zaj pa tega ni ? In tudi za vikende sma vedno samo doma nima volje kam it pa vedno je slabe volje ? Pa ko sem mu kdaj omenila da me to zelo zmoti ko se na neprimeren nacin *heca* z drugimi puncami je ratau zelo nervozen in sma se vedno skregala ko sem povedla kaj me moti.. saj v parnterski vezi je lepo in boljse da si poveta kaj jima tezi?? Kaj to pomeni ? A me ma se sploh rad? A se me je navelicau ? Zakaj ni vec isto kod je bilo na zacetku vse pocukrano in lepo ? A ga je minilo do mene ? Mislim da ce mas nekoga res rad nebi smela parnterska veza tak *zbledet* al kak se naj temu izrazim. Prosim za mnenje 🙂

to ti sama že veš, pa vseeno sprašuješ, ker bi rada slišala drugače……………………..
poberi kufre in nazaj domov, nimaš kaj čakat.
Če mu bo kaj do tebe, bo prišel za tabo,,,,,,,,,,,,,,,,
ajde, zdaj pa nazaj k mami.

TO, kar opisuješ ni tako redko v partnerskih zvezah, je pa pogost razlog, za razhod. Če ga imaš še rada in si želiš izboljšati vajin odnos, potem je skrajni čas, da ga povabiš na pogovor ob čaju in mu vse lepo poveš. Ne očitajoče, ker to nima smisla, ampak odraslo, odkrito, direktno a vse na LEP in PRIJAZEN način. Poveš mu, kako se počutiš, kaj si opazila, kaj te zmoti in ga prosiš, če ti lahko pove, kaj pa on doživlja in kaj on opaža. In mu pustiš, da pove do konca, brez da ga prekinjaš.
Iz pogovora boš razbrala, ali te še ima rad in kakšen odnos si želi imeti s tabo.
Potem pa boš se odločila, kako naprej.

Pogovor reši vsako težavo. Če ne tako, da se težava reši, pa tako, da pridemo do uvida, da smo v slepi ulici.
Potem se pa spet oglasi in ti bomo pomagali kako naprej.

I Domišljija je pomembnejša od znanja. Znanje je omejeno, domišljija pa poganja svet. Albert Einstein I Naročilo na ePosvet: https://med.over.net/svetovalec/andreja-verovsek I

New Report

Close