Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Multipla skleroza MS? Prosim za pomoč!

MS? Prosim za pomoč!

Zdravo,

zadnje dni sem zelo zaskrbljena. Stara sem 28. Vsak mesec enkrat, včasih pa mineta tudi dva meseca, se zbudim res s hudim krčem v nogi. Toliko, da ne morem hodit normalno še naslednji dan. Nalgesin prime. Zadnjič me je tudi mravljinčilo v levi roki (tudi ponoči).Na splošno sem že pol leta praktično ves čas utrujena, čeprav se mi to prej nikoli ni dogajalo.

Zanima me ali so to očitni znaki MS? (Naročena sem k zdravnoku, bi pa rada že prej malo povprašala). Nikjer ni namreč navedeno ali se ti znaki kažejo ponoči ali tudi čez dan, ko je telo aktivno? Morda pa gre za probleme s ščitnico, tudi tu ustrezajo simptomi. Skratka najlepša hvala za pomoč, če se bo kdo oglasil, bom zelo hvaležna.

Lep pozdrav!

napišeš, da imaš 28 let in da……
za mene bi bilo bolj pomebno, da napišeš koliko kg maš, koliko si visoka, kakšno hrano uživaš, kako živiš, ali si pod stresom in podobno…..
Vzrokov za to, da imaš krč v nogi je namreč zelo veliko.
Po prekrokani noči z dosti alkohola je lahko krč……ampak jaz tega ne morem vedet, saj si napisala samo to, da si stara 28 let.

1.) pomiri se
2.) Ni nujno, da je to.
3.) Razlogov kaj bi lahko to bilo je 10000000 (od pomanjkanja soli (=krči) do MS in naprej)
4.) glej 1.)

New Report

Close