Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Multipla skleroza Sindrom nemirnih nog

Sindrom nemirnih nog

Muči me ta nadloga. Malo bolje je odkar vsak dan jemljem magnezij. Vendar kadar je hudo, je zelo hudo….za ponoret. Zvečer v postelji seveda, ko bi utrujena rada zaspala. Pomagam si s pomirjevali Lexaurin, pomagajo mi, da se umirim in zaspim. Ali imate kakšno drugo priporočilo, morda zdravilo, pojasnilo….kako si še lahko pomagam…ali bog vas usliši – rešim te nadloge.

Hvala, Vannessa

Iz druge roke. Zadeva je lahko posledica elektrolitske neurejenosti in pa pomanjkanja B12. Tudi hormonsko neravnovesje lahko igra vlogo.

Ali imate poleg nemirnih nog še kakšne druge simptome? Naprimer bolečine v mišicah predvsem zjutraj in zvečer? Lexaurina pa se kolikor se da izogibajte saj povzroča odvisnost.

nova
Uredništvo priporoča

Pozdravljeni
Mogoce bi imel jaz eno resitev za vas. Razvijalci novih kaplic za ta sindrom (so brez stranskih ucinkov) so me zaprosili da bi skrbel za marketing le tega izdelka, ki bo aktualen zelo v kratkem. Tukaj nastane problem ker nikoli ne delam marketing za stvari ki me ne prepricajo o kvaliteti. Zato bi rabil vsaj tri osebe, ki imajo probleme z nemirnimi nogami. Proizvajalci mi zagotavljajo neverjetno dobre blagodejne ucinke ob uporabi le teh kaplic.
Zato bi zelel dati seveda brezplacno vam in se komu s podobnimi tezavami. Vse kar pricakujem v zameno je vasa realna ocena tega izdelka. Prvi trije ki se mi javijo in me prepricajo da potrebujejo te kaplice bodo le te prejeli od mene. Pisite mi na mail [email protected] z naslovom RLS kaplice
Tudi jaz upam da zadeva deluje tako kot mi zagotavljajo

New Report

Close