Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Zdravstvo pri nas? dober zobozdravnik na obali – bi potrebovala nasvet

dober zobozdravnik na obali – bi potrebovala nasvet

Zanima me ali je v okolici Kopra, Izole ali Pirana kak odličen zobozdravnik?

Sama se namreč izredno bojim zobozdravnika zaradi slabih izkušenj v ZD Koper, sploh na šolskem oddelku, kjer so me še pri 18. lertih obravnavali kot otroka, da o osornosti ne govorim. Načeloma mi niso hoteli niti povedat kaj bodo delali, pa so kar nekaj počeli kar je pač “dobro zate” in to mi ni bilo niti malo všeč. Pa nič mi ni nikoli noben razložil čeprav sem bila polnoletna že. Kot da si pač ena cifra tam s katero je treba čimprej opraviti. Takega odnosa ne želim pri nobenem zobarju več.

Dobro bi bilo če je zobar prijazen, se da z njim pomenit kaj točno želiš in nadvse je pomembno da najde nek sporazum oziroma upošteva tvoje želje, razume, vpraša preden da recimo plombo al pa kaj takega… pa da je čim bolj nežen. Vglavnem mora biti razumevajoč.

Ni toliko pomembno ali je to zdravnik preko uradnega zdravstva, privatnik ali koncesionar, samo da pač je tak kot sem napisala zgoraj. Ker edino pod tem pogojem si sploh še upam do zobarja. Bi ga pa skoraj nujno rabila.

Najlepša hvala. 🙂

Dober je Luka Lacić v Izoli, ima privat ordinacijo, koncesije nima, ampak cene nima preveč zasoljene! Res je dober!

Zdravo, na obali je veliko zobozdravnikov, sam sem imel enak problem, predlagam da si preberete https://www.zobozdravniki.net/zobozdravnik-obala na tej spletni strani je veliko informacij in predlogov kako dobiti dobrega zobozdravnika.

New Report

Close