Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Zdravstvo pri nas? Magnetna resonanca odprtega tipa

Magnetna resonanca odprtega tipa

Pozdravljeni. Zanima me ali v Sloveniji obstaja magnetna resonanca odprtega tipa. Imam napotnico za slikanje glave. Vem, da imajo tako napravo v Septumu v Ljubljani, vendar tam ne delajo pregledov za glavo. Lahko je tudi samoplačniška v tujini.

Hvala in lep pozdrav

Pozdravljena
Imam ogromno že narejenih Magnetnih resonanc in CT-jev. Niti slučajno nikjer ne obstaja odprti MR. Če imaš npr. glavo, lahko greš samo na CT., ker tam je pač na pol odprto, ampak v tem je štos, ker na CTju vidijo npr. ožilja itd. ampak včasih CT. ne pokaže, če bi npr. imela kakšen tumor, bolj natančna je MR. Jaz sem šla na MR. glave in so mi še za eno diagnozo sfalili na MR, ki je zelo natačen pregled ampak žal se tudi to zgodi.
lp,

p.s. Saj, če te je strah zaprtega prostora ti dajo eno injekcijo malce pozanimaj se.

Da nikjer nimajo magneta odprtega tipa ne drži. IMAJO GA. Tudi pri nas ga imamo.. Imajo ga v Medicinskem centru Fontana Maribor. Prilagam Link:
http://www.fontana.si/akcije-in-novosti/143-nova-magnetna-resonanca

Če bi se tole zaposleno osebje v Fontani v MB vsaj malo lepše obnašalo do svojih pacientov bi bilo skoraj popolno. Grozni so, kar se tega tiče!

Če bi se tole zaposleno osebje v Fontani v MB vsaj malo lepše obnašalo do svojih pacientov bi bilo skoraj popolno. Grozni so, kar se tega tiče!

Prosim, če mi lahko nekdo potrdi, če imajo magnetno resonanco odprtega tipa v MB v Fontani.Hvala za odgovor!

Ste morda bili v Fontani na MR? Je odprtega tipa? Hvala.

New Report

Close