Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Zdravstvo pri nas? Privat urolog na Gorenjskem

Privat urolog na Gorenjskem

Pozna kdo dobrega privat urologa na relaciji Kranjska Gora – Ljubljana?
Koliko stane pregled? In kako je potem z zdravili? Je potrebno tudi vsa zdravila plačat?
Hvala za odgovor.

V čem je problem? A sinku ne gre kožica dol z lulčka?

V Kranju je zdaj tudi privatni urolog,firmi je ime Tauro. Jaz sem peljala svojega sina na pregled zaradi zlepljene kožice. So naredili pregled in manjši poseg za 120 eur. Ne vem pa, ali je treba plačat za zdravila….

LP, M.

nova
Uredništvo priporoča

Pozdravljeni,

poznam urologa iz Kranja-Tauro, sem bil pri njemu in je pod vsako kritiko….

Tudi jaz sem peljala svojega sina tja na pregled. Urolog dr. Breskuar je bil zelo neprijazen in nestrpen do njega.. Sin se je zacel nato jokati.. Zelo slaba izkusnja..

Mojca iz Kranja

Nisem še slišal, da bi se otrok pri zdravniku smejal potem, ko mu je le-ta šaral po lulčku.

Mene je dr.Breskvar operiral. Razložil mi je potek operacije, možne komplikacije, skratka, seznanil me je z mojim stanjem. Po operaciji sem se oddahnil, rešil me je dolgotrajne nočne more. Z dr.Breskvarjem imam dobre-pozitivne izkušnje.

Vljudno vabim gospoda Simonazzz, ki je pisal na vaš forum 2.8.2012, da se oglasi na pregled pri nas, glede na dejstvo, da ga še nismo nikoli pogledali v naši ambulanti. Po naših evidencah, namreč, pred 22.8.2012 nismo imeli niti enega pacienta s tem imenom pri nas.
Lep dan še naprej,

Ljubo Breskvar, spec. urolog
Tauro, d.o.o.

in ostal je brez črk…ali pač je prišel na pregled in se od+sebno opravičit. 🙂

Ljubo vse dobro želim S.S (oš nov. F)

Zdravo,
Mene pa zanima ce je kaksna moznost za spremembo mocno ukrivljenega penisa navzdol? Z op ali cem drugim. Penis imam ukrivljen navzdol ze od rojstva star sem 28 let in si zelim po toliko letih normalnega sexa. Hvala za odg. Lp

Jaz moram pohvaliti dr. Breskvarja. Pregled opravi korektno, strokovno, brez kompliciranja ipd. Poseg, ki mi ga je opravil, pa je izvedel odlično. Je kirurg, ki ni mesar, ampak ima smisel za estetiko.

Pa še glede jokajočih otrok. Otroci jokajo tudi ob odvzemu krvi, pa to ne pomeni, da je kriv zanič laborant. Ne more se pričakovati, da se bo otrok smejal, ko na njem opravljajo pregled oz. poseg. Tudi nas odrasle boli, ampak lažje prenašamo bolečino.

Odgovor na objavo uporabnika
janeznova, 19.09.2012 ob 06:14

Mene je dr.Breskvar operiral. Razložil mi je potek operacije, možne komplikacije, skratka, seznanil me je z mojim stanjem. Po operaciji sem se oddahnil, rešil me je dolgotrajne nočne more. Z dr.Breskvarjem imam dobre-pozitivne izkušnje.

Kje Pa je to v Kranju urolog?

 

New Report

Close