Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Zdravstvo pri nas? Pohvala za dr. Krešimira Božikova

Pohvala za dr. Krešimira Božikova

Imela sem estetski poseg in vsa pohvala g. dr. Božikovu za odlično opravljeno delo! Čudovit človek, duhovit, vzame si čas, vse pove sam, da človek nima niti kaj za vprašat več 🙂 in niti trohice arogantnosti ni v njem.
Glede na to, kako se nekateri zdravniki “nosijo” sem tudi že imela slabo izkušnjo, pa je prav tako šlo za samoplačniško storitev.
Lahko rečem samo en velik HVALA njemu in vsemu osebju, ki so me pedenali.

Koliko ti je pa plačal za tole reklamo?

Mislim, da si dr Božikov res ne rabi plačevati reklame. Tudi jaz imam zelo podobno izkušnjo z njim in lahko potrdim, da vse navedeno velja tudi v primeru, ko greš na operacijo na napotnico.

nova
Uredništvo priporoča

Božikov je eden najbolj simpatičnih in prijaznih ljudi, kar sem jih spoznala.
Res je, kar pravite, zasluži si pohvalo. In to javno.

I Domišljija je pomembnejša od znanja. Znanje je omejeno, domišljija pa poganja svet. Albert Einstein I Naročilo na ePosvet: https://med.over.net/svetovalec/andreja-verovsek I

Verjemi, da gre zgolj in samo za mojo hvaležnost in zadovoljstvo.
Si že kdaj doživela, da je nekdo nekaj naredil zate, kjub temu, da si mu plačala, pa si opazila, da se je res maximalno potrudil?? Nisi čutila hvaležnosti, zadovoljstva ob tem??
No, jaz sem in zdi se mi prav, da ga pohvalim.
Ljudje pa itak veliko lažje podamo kritiko kot pohvalo.

To je pa lepo prebrati. Ga poznam ( na videz) in mi že po videzu deluje, da je v redu in dostopen. Saj ni treba vseh zdravnikov metat v isti koš.

Če plačam, potem se mi zdi samoumevno, da se bo človek zame maksimalno potrudil.
Predvsem se bojim, da ste/smo že tako navajeni zadirčnih zdravnikov, da bi najrajši padli na kolena, kadar je eden izmed prijazen do nas, pa čeprav smo mu za delo plačali 200 evrov.

Če čutim, da je treba nekoga pohvaliti, to storim. Ne glede, ali je šlo za plačljivo storitev, brezplačno, prostovoljno, vrnjeno uslugo. Nasplošno premalokrat pohvalimo ali se zahvalimo. Vse nam je postalo samoumevno.

no vidte, ko boste za storitve JU plačevale tako kot za lepotne popravke, verjemite, da ne boste mogle verjet, koliko bodo referentke prijazne do vas.

Verjemite, da ko pridete k marsikateremu kirurgu v bolnišnico bo z vami delal, ker ravno mora, ko pa boste prišli k njemu privat in to mastno plačali, bo pa tako prijazen, da človek še sladkorno faše! Žalostno, ampak resnično.

No, jaz sem bila pri njem vedno na napotnico in lahko povem, da je opravil odlično in je imel tudi zelo prijazen odnos.

A ja? Zakaj pa zdaj niso prijazne? Kolikor vem, dobivajo redno in dobro plačo.

Dr. Božikove iz Koroške, rad verjamem. Tudi ona je znala z ljudmi in so jo imeli radi.

A ja? Zakaj pa zdaj niso prijazne? Kolikor vem, dobivajo redno in dobro plačo.[/quote]

seveda 670 evrov je dobra plača, vprašaj tega dohtarja koliko zasluži in se zamisli.

A ja? Zakaj pa zdaj niso prijazne? Kolikor vem, dobivajo redno in dobro plačo.[/quote]

seveda 670 evrov je dobra plača, vprašaj tega dohtarja koliko zasluži in se zamisli.[/quote]

Meni pa ni jasno kako lahko primerjaš delo zdravnika in ene navadne uslužbenke??? In a si te ni zdi vredno, da imajo zdravniki višjo plačo?
Moj Bog, ne morem verjet, da je lahko nekomu tako samoumevno, pa da gre kaj takega sploh primerjat. 🙁

Čutim potrebo, da se pridružim pohvali, tudi sama sem bila pred kratkim njegova pacientka in sem zelo zadovoljna. Gosod Božikov je res zelo prijazen zdravnik in se res potrudi razumeti pacienta!! Resnica je na obeh straneh, res gre za branžo, kjer je v igri veliko denarja (v kompletu kupite še prijaznost:)) in za marketinški koncept, ki ga v tujini pridno prenašajo v zdravstvo in upam se trditi, da se je dr. Božikov o njem podučil v tujini. Pridno ga reklamira na svoji strani kot “odnos partnerstva med pacientom in zdravnikom”. Osebno sem to dojela kot del posla. Pohvalimo še nekaj, o čem se ne da toliko razpravljati: NJEGOVO STOKOVNOST in DOSTOPNOST. Na številko objavljeno, na njegovi spletni strani se vam bo ogasil on osebno, vse skrbi pomiri s tem, da v doglednem času odpiše na sms/email in vedno je na voljo pacientom. Iskreno govori o možnosti zapletov, ne zavaja. Obveščen je o vseh novostih na področju lepotne kirurgije. Moje mnenje je, da je dr. Božikov najbolj strokovna izbira (poleg kakšnega starješega kolega, ki pa po drugi strani ni več tako zelo obveščen o novostih) v Sloveniji. Torej, če ste normalna ženska, ki ji ni pomembno, da poseg opravi v kliniki, ki jo vlečejo po vseh medijih (popurano ponavadi ni najbolj strokovno, oz. se vam lahko zgodi da vas operira kak vajenec znanega kirurga, med tem ko je ta drugi na počitnica z vašim denarjem:))) in vam je pomembno, da bo “popravek” izvedla res visoko strokovna oseba je on, PREVERJENO, najboljša izbira:).

Verjemi, da gre zgolj in samo za mojo hvaležnost in zadovoljstvo.
Si že kdaj doživela, da je nekdo nekaj naredil zate, kjub temu, da si mu plačala, pa si opazila, da se je res maximalno potrudil?? Nisi čutila hvaležnosti, zadovoljstva ob tem??
No, jaz sem in zdi se mi prav, da ga pohvalim.
Ljudje pa itak veliko lažje podamo kritiko kot pohvalo.[/quote]

Sej je lepo, da se pohvali in vse, ampak, če nekomu plačaš se bo seveda maksimalno potrudil.
Jaz sem do 17. leta imela same slabe izkušnje z recimo javnim zobozdravstvom. Ko pa sem pri 17. šla k zasebniku in storitve plačevala pa se je maksimalno potrudil, bil prijazen, duhovit ravno toliko, da je bilo všečno… Skratka zelo zadovoljna. Minilo je kar nekaj let in ta zobozdravnik ne dela več, tako da sem šla nazaj v javni zdr. dom in poiskala zobarja. Imela sem zlomljen zob, svojega zobarja pa nisem imela. Sicer ni bilo ne vem kako nujno, bi pa morda z meseci postalo. Noben zobar me ni hotel vzeti, ali pa so me hoteli naročit čez pol leta. Bilo pa je potrebno samo spulit zob, ker drugo ni bilo več mogoče. Na koncu me je TAKOJ vzel mlad zobar iz JAVNEGA ZDR. DOMA, torej neplačljivo. Zavzel se je zame bolj kot kak zasebnik, svoje delo opravil več kot odlično. Tako, da bi se lahko reklo ravno obratno kot si ti rekla. Ko nekomu NE PLAČAŠ pa se kljub temu potrudi je to vredno več kot pohvale. Če nekomu plačaš se meni zdi več al manj samoumevno, da se bo potrudil. Če recimo v javnem zdravstvu pokažeš denar te bojo takoj vzeli preko vrste. Zakaj pa so v javnem zdravstvu tako dolge čakalne vrste? Ker se vrinejo tisti, ki pokažejo denar. Vsak se bo za (dodaten) denar še toliko bolj potrudil.

Sinja, ta primer ni podoben tvojemu privatnemu zobozdravniku. Gre za mirno osebo, ki se ne trudi očarat z humorjom ter besedami, zaradi $, podaja le fakte, ki so v dani situaciji pomembni za pacienta in s strokovnostjo izgradi odnos zaupanja. Preprosto si pomirjen in imaš občutek, da te pristno razume in se bo potrudi pri izvedbi. Če pa je bolj prijazen, dostopen in odziven, ker je storitev samoplačniška…pa k vragu sej so tudi zdravniki ljudje. 🙂 Denar pa je bil in bo dober motivator. Kar pa ne spremeni, dejstva da je dr. Božikov dober kirurg (ne samo z vidika prijaznosti).

Tukaj ni šlo toliko za mojega privat zobarja, ampak sem to dala kot primer, da je možno tudi v javnem zdravstvu, da so zdravniki zelo prijazni (moj zdajšnji zobar v javnem zdr. domu) pa jim ne plačaš.
Imela sem zelo komplicirano puljene (zelo zavita korenina), pulil mi je 2 uri… vmes vprašal, če me boli, malo počakal, dal 4 injekcije… tudi tukaj ni šlo samo za prijaznost, ampak za strokovnost dela. Ko je bil zob spuljen nisem imela nobenih komplikacij, pa je bilo puljenje res komplicirano, matral se je… Med tem, ko pri drugih javnih zobarjih sem imela po puljenju vedno komplikacije in dvakrat celo ostanke korenin, pa je bil zob zunaj v 5 minutah, komplikacije pa hujše kot pri modrostnikih.
S tem nisem mislila, da je kirurg, ki ga omenjaš slab ali kaj takega. Hotela sem povedat samo to, da so tudi javni zdravniki, ki jim ne plačujemo, dobri, strokovni in prijazni. Se pa seveda še vedno dogaja, da so javni dohtarji včasih celo nesramni in površni. In da zasebniki, ki jim plačaš se bolj potrudijo. Saj ne moreš vedet zakaj se je nek zasebnik tako potrudil ali zaradi denarja ali pa res rad opravlja svoje delo in mu ni vseeno za ljudi. Med tem, ko nekdo iz tvojih rok ne dobi denarja, pa vseeno svoje delo opravi dobro in se zavzame zate.
Ne vem, imam občutek, da nekateri nekatere hvalite prekomerno, ko pa nekdo drug pohvali nekoga, ki je njemu pomagal pa to ni to, ni isto, ni vredno hvale. Namreč naj citiram: “Sinja, ta primer ni podoben tvojemu privatnemu zobozdravniku.” Zakaj ni podoben? Ni isti, to sigurno ne, ker ne gre za isto specializacijo. Gre za dobro opravljeno delo, torej je podobno. Bila sem zadovoljna. Če pač moj primer ni vreden hvale in po tvoje ni niti podobno, zakaj bi potem ta velecenjeni kirurg bil vreden take hvale?

Sinja, nisva se razumeli. Ta primer, ni podoben tistemu zobozdravniku, ki si mu plačal, pa je bil lažno prijazen. Sicer se mi zdi super, da si pohvalila svojega zobozdravnika, še več, bilo bi zelo uporabno, da ga imenuješ in poveš, če je v Lj;). Imam odlično ginekologinjo, super osebno zdravnico…zobarja pa res nisem še našla dobrega zobozdravnika.:D

New Report

Close