Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Zdravstvo pri nas? REVMATOLOG DR MATIJA TOMŠIČ-pozna kdo?

REVMATOLOG DR MATIJA TOMŠIČ-pozna kdo?

prosim delite svojo izkušnjo-nujno…
hvala vsem!

Ps morda kdo ve kolikšne so čakalne dobe zanj? Hvala!

Pozdravljena,
Dr.Matija Tomšič je več kot odličen revmatolog, sama imam revmatoidni artritis že 5 let in se zdravim pri njem, tako da lahko povem same dobre besede.
Ob izbruhu sem imela napotnico nujno, tako da sem prišla relativno zelo hitro do njega.
Sedaj hodim na redne kontrole, po potrebi mi je pa na voljo po mailu.

hvala ti,sem že mislila,da se nihče ne bo javil,ker tema ni glih zanimiva…
Kako dolgo si pa čakala pod “nujno”? In katere preglede si imela preden si prišla do njega?

Sama imam nepotrjen SLE bolezen vezivnega tkiva in morda še kaj…

nova
Uredništvo priporoča

Na pregled sem prišla v dveh mesecih, z napotnico nujno in malček po vezah….
Preden sem šla na revmatologijo, mi je osebna zdravnica večkrat naredila teste za revmo, pa vedno so bili v mejah normale, dokler 1 mesec po drugem porodu nisem mogla dvojovat, oblačit dojenčka, bolečine so bile neznosne…
Takoj ko me je sprejel in me pregledal, je rekel da je sum na RA, potem so mi naredili še dodatne krvne preiskave, ter rentgen rok in nog (ker so tu bile bolečine najhujše), vse to je potrdilo njegov sum.
Sicer pa mislim da je normalna čakalna doba 9 mesecev.

o,marička,9 mesecev!!!Tačas me bo pobralo od tegob…
Hmmm,kaj pa samoplačniško?Morda bi bila prej na vrsti,če ta možnost obstaja???

aha,vprašala bi te le še,kakšna zdravila imaš?
Moji revma testi so pokazali le rahlo povišane vnetne parametre,vse ostalo je v mejah normale,me pa boli vse telo-dobesedno ni sklepa in mišice,kjer me ne cuka in zateka… 🙁
ah,če ne bo druge,pa bo treba čakati…mar ne?:)

Ne vem če obstaja samoplačniški pregled tukaj, pozanimaj se….saj je pregled v vnetnem času ključnega pomena….pokliči na revmatološko kliniko…
Glede zdravil pa prejemam Methotrexat, v obiki injekcij(Metoject) enkrat tedensko.
Sama pa lahko vzameš kakšne nesteroidne antirevmatike, ki ti jih lahko predpiše osebni zdravnik (Diclo duo, Naklofen, Naprosyn, Movalis….meni ob bolečinah najbolj pomaga Nalgezin forte).

hvala ti…meni je osebni zdravnik predpisal zdravilo Doreta,kombinacija tramala z paracetamolom…ne pomaga kaj prida,skorajda nič…še najbolj mi je odgovarjal naklofen,ali ketonal…
bom kar poklicala na revmatološko kliniko,če je morebiti izvedljiv samoplačniški pregled…

revmatolog ni v slo samoplačniški, jaz sem se po potrjeni diagnozi včlanila v društvo revmatikov in hodim na njihova srečanja in seminarje, imamo brezplačno številko dežurnega revmatologa. malo si poglej na interentu.


kontrolo imam na 3 mesece in obvezno kontrolo krvi in urina, jemljem movalis.

Prosila bi za prvi pregled pri revmatologu v najkrajšem času čeprav mi je nevrolog ki je izdal napotnico ni nič napisal pod rubriko nujno ali redno kjer imam bolečina že 2leti pa mi nič ne najdejo se je zdaj nevrolog zavzel Hvala za razumevanje in prosim za odgovor

Vredu zdravnik. Priporocam…

Zelo vredu zdravnik dr: Matija Tomsic. Ga priporocam..

http://revmatoloska-ambulanta.si/kontakt.html

to je privat revmatološka ambulanta

sicer sem mal pozna z odgovorom, ampak moram zapisat:
Revmatološke ambulante Alenka Šipek Dolničar s.p NE priporočam. Moj sin je zaradi bolečin v zadnji stegenski mišici šel na UZ. Tukaj so rekli da ni nič, čez 5 dni je ponovno (bolečina ni pojenjala) šel na UZ k medicini športa, kjer so ugotovili da ima natrgano mišico. Oboje smo opravili samoplačniško. Smo pri tej ge. Šipek Dolničar zahteval denar nazaj, pa smo se lahko obrisal pod nosom.
Res smo reveži, plačujemo javno zdravstvo, kjer v doglednem roku ne prideš na vrsto, potem pa plačujemo za napačne diagnoze. 🙁

Hej, če je vaš sin mladoletn mu priporočam dr. Tadeja Avčina. Ko sem zbolela sem potrebovala kar nekaj čas da sem prišla do dobrega zdrovnika, prej sem bila pri več različnih, tudi pri samo plačniških, bioenergijah- kar je dejansko do določene meje pomagalo potem pa se je ostavlo mogoče ker je gospa začela preveč služit in e ni več tok poglubila v sam primer.., en izmed zdrovnikov pa me je dajol 1x-2x na tedn na slikanje k so starši rekli da je tega dost je zdrovnik reku če hočjo met bolanga otroka prstov pa nisem več stegnila, bolečine sem imela v nogah in drugih sklepih take da sem prosila da me pelejo sred noči po inekcije .. ta isti zdrovnik pa je še napisal da deklica uporablja bergle samo za okras prehodit pa nism mogla brez njih 100m. No po tem sem pa prišla k dr. Avčinu in se je zavzel zame in je res super. zdaj sem pa prestara za k njem pa se zanimam za druga zdrovnika in so mi priporočali Matija Tomšič in me zanima kakšen je.. lp

Dela kje Matija Tomsic samoplacnisko?! 🤕

Ali kak drug dober revmatolog ki se spozna na lupus?

New Report

Close