Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Zdravstvo pri nas? Ambasada zdravja – merjenje

Ambasada zdravja – merjenje

Pri nas je imela Ambasada zdravja akcijo kjer so opravljali neke meritve. To pa je potekalo tako da si se ulegel na posteljo in so ti v roko potisnili nek valj in potem si moral biti nekaj časa pri miru da so opravili meritve.

Mene samo zanima koliko točne so te meritve in če jih lahko uporabljam kot nekako vodilo do bolj zdravega življenja?

Lili

Ja, to tudi mene zanima.

Pravkar so naju z ženo klicali in naju vabili na pregled. Sklicujejo se na Ministrstvo za zdravje, češ da jih podpirajo.

Bojim se, da ni spet kakšen mumbo-jumbo o kakšnih energujskih nivojih etc.

Ja,kolikor jaz vem, ki delam na ministrstvu za zdravje jih NE podpiramo!

nova
Uredništvo priporoča

Spoštovani!
Ambasada Zdravja sporoča vsem cenjenim uporabnikom tega portala in hkrati tudi vse ostale ljudi kateri imajo kakršnakoli vprašanja v zvezi z opravljanjem naših storitev in ostale ponudbe, da nas lahko kadarkoli pokličejo v naš diagnostično terapevtski center na Jurčičevi 6 v Maribor, kjer Vam bodo z veseljem pomagali naši strokovni sodelavci in sodelavke.
Naša kontaktna številka je 02/621-0200, lahko nam seveda tudi pišete na [email protected], Vljudno Vas tudi vabimo, da si ogledate našo spletno stran http://www.ambasada-zdravja .si ali Facebook Ambasade Zdravja.
Vedno Vam bomo z veseljem pomagali in Vam svetovali.
Vsaki dan od 9 do 11 ure ste tudi vljudno vabjeni, da pridete v naš center na Jurčičevi 6 v Mariboru (pasaža) BREZPLAČNO izmerit krvni sladkor in pritisk. (PROSIMO BODITE TEŠČI).
HVALA!

Osebo ANONIMKA bi vljudno želeli opozoriti, da se pred svojimi škodoželjnimi komentarji dobro prepriča, saj ima podjetje Ambasada Zdravja vsa potrebna dovoljenja za opravljanje vseh storitev iz svoje pestre ponudbe. Nikoli pa se Ambasada Zdravja NE sklicuje na podporo Ministrstva za Zdravje, je pa dejstvo da je Inšpekcijski organ iz Ministrstva izdal odločbo s katero lahko podjetje Ambasada Zdravja nemoteno opravlja vse svoje storitve, kar pomeni, da se to podjetje ravna striktno z veljavno zakonodajo.
S spoštovanjem!

AMBASADA ZDRAVJA – Vaše zdravje, naša skrb! –

Pozdravljeni

Dokler nas niso poklicali, nisem slišal za njih. Sorodnica se je odločila za pregled in bo Čeprav zgleda vse tako sumljivo. In da so kao EDINI V EVROPI ki se s tem okvarja. Bom še več napisal o tem ko bom videl kako to zgleda

“Nikoli pa se Ambasada Zdravja NE sklicuje na podporo Ministrstva za Zdravje,”

Ja, ljudje na vašem klicnem centru pa tak lahk rečejo kaj čejo, pogovorov ne snemate, sam da se ljudi prepriča.

LP

Pozdravljeni!

Naj še jaz nekaj napišem, ko tudi zadnje dni raziskujem po internetu o tej Ambasadi zdravja. Pa naj povem, da je mojega moža nedavno klicala ženska glede tega. On se je odločil za ta pregled in dobil izvide o vsem kar so mu pregledali oziroma zmerli (prebavni trakt, prostata, kosti, jetre, ožilje, sledi vitaminov v telesu, holesterol, krvni sladkor,…). Kjer je potrebno, je dobil napotke za nadaljnje zdravje (ugotovili so mu namreč zadebeljeno prostato, kar lahko privede pozneje do vnetja – dedno po očetu). V ta namen jemlje sedaj kapljice proti temu. Pa še nekaj ostalih stvari so mu navedli za izboljšanje zdravja glede ožilja, prebave. Jaz mislim, da ta pregled ni tako butast pa čeprav stane 65€. Če bi bil njegov oče sprejel ta pregled, ko je prišla ženska celo domov ga “nagovarjat”, sem prepričana, da bi bili ugotovili, da ima probleme s prostato. Tako pa je pred nekaj tedni zaradi tega pristal v bolnici. Obljubljali so mu že operacijo, potem pa se je zadeva malo zboljšala. Naj še povem, da je mene ta Ambasada zdravja tudi prepričala in sem celo sama njih poklicala za pregled. Zdaj še samo čakam datum, ko bojo v naši bližini. Takrat pa bom sama najbolj vedla, kako stvari stojijo. Zaenkrat verjamem v to!

Upam, da sem s tem, kar sem napisala, dala komu tudi odgovor.

Pa lep pozdrav vsem!

Pozdravljeni

Kot sem omenil, da je šla sorodnica na pregled. Nazaj je prišla prav presenečena nad ugotovitvami. Nekaj jih je že vedela. Čeprav jim ni nič povedala o svojem zdravju, so ji povedali da je zatrdlina na dojki zaradi dojenja. Ugotovili so ji pomanjkanje vitaminov, kalcija. Zamaščena jetra. Tak da, čeprav bi jih rad pokritiziral, jih neki ne morem. Mogoč bom pa naslednič tud sam šel na pregled, ko bodo v našem kraju.

p.s. Nihče ne skrbi za vaše zdravje kot sami. SPLOH PA JE NAŠ ZDRAVSTVENI SISTEM V PI$%&I

Danes sem bila na tem že omenjenem pregledu, pa vam moram povedati, da ni bla – bla, kar sem se sama bala..
Sam že nekaj veš, kar imaš, pa če ti to še računalnik izmeri, veš in verjameš, da je to – to.
Pojdite na pregled, ne bo vam žal!

Neumnost. očinto reklamni posti.

Starše so tudi prepričali po telefonu. Od pregleda so domov prinesli tudi nekaj škatlic z vitamini in drugimi dodatki. Ker so vsi izdelki, ki jih prodajajo enake cene (9,95 €) me je zanimalo kakšna je cena izdelkov na internetu. V roko sem vzel multivitaminske tablete in jih poiskal na internetu. Videl sem da stanejo samo 3,5 € (identični-ista škatlica, firma, število tablet in teža) . Drugih škatlic raje nisem šel iskat da ne bi bilo še več slabe volje.
Če že gre kdo na pregled mu priporočam naj si dodatke kupi sam v trgovini ali lekarni….dodatke prodajajo povsod in brez recepta. V izvidih ki jih odneseš domov vse lepo piše kateri vitamini manjkajo osebi, zato nima smisla da kupuješ tam dodatke po nekajkrat višji ceni.

Podoben pregled izvaja tudi Planet zdravja, je pa že cena prvega pregleda pol manjša, zato bi bilo zanimivo reskirat tistih 30€ več in primerjat rezultate dveh konkurenčnih.

Moji mami so rekli da ima srčno popuščanje in na žalost so imeli prav.Sprva tudi mama ni verjela,pred mesecem pa se je zaradi tega znašla v bolnišnici.Tako da očitno to ni nek lari-fari

g. oz. ga. Sancija.
Z vsem spoštovanjem vam sporočamo, da ni naš namen zavajanje strank in ne porabljamo časa za pisanje samoreklam in samohval.
Prepričani smo, da se ogromno ljudi odloča za takšno samoreklamo, a mi žal nismo med njimi, saj nam je pomembno v prvi vrsti ustno izročilo strank in ne takšni posti, ki niso podkovani z dejanskim imenom in priimkom. Je pa res, da se na škodoželjne poste odzovemo, saj želimo priti zadevi do dna. Hvaležni bi bili, če bi se katera stranka, ki ni bila zadovoljna z našim pregledom osebno oglasila ali podpisala s točnimi podatki, da rešimo nejasnosti. Ne skrivamo se, najdete nas na Jurčičevi ul. 6, kjer se lahko osebno oglasite in se prepričate o našem delovanju.
Delujemo predvsem za obojestransko zadovoljstvo. V kolikor bi kdo prišel in bil popolnoma nezadovoljen s pregledom, mu tudi vrnemo denar, saj nam je na prvem mestu zadovoljstvo strank in ne denar.

Vsem škodoželjnim komentarjem in ljudem, ki pa dejansko niso bili na pregledu in se skrivajo za vzdevki – takšnimi ali drugačnimi, pa lahko povemo, da nas to samo krepi, saj imamo veliko št. zadovoljnih strank, ki pa se iz dneva v dan veča in to nam je v ponos!

g. KRItik vas pa vljudno naprošamo, če nam lahko posredujete povezavo do spletnega mesta vitaminov, ki se prodajajo po tako nizki ceni, saj bomo naredili vse, da našim strankam ponudimo le-te po nižjih cenah. Hvala!

Vsem, ki ste se odločili svoje mnenje deliti z drugimi, pa se iskreno zahvaljujemo za trud in porabljen čas!

Lep pozdrav,
Vaša Ambasada Zdravja – kjer je vaše zdravje, naša skrb!

Prijateljica je bila na pregledu in so ji naredili ta pregled, ponudili neke kapljice. Takoj zatem se je naročila na pregled pri zdravniku, ker jo je skrbelo, izvidi pri zdravniku so bili popolnoma drugačni in čisto ok. Na podlagi česa bi ta aparat zaznal naše zdravstveno stanje??? Na podlagi tiste palčke, ki jo držiš v rokah? A pri zdravniku, če je kaj narobe vzamejo kri, urin, naredijo uz itd. Zakaj potem ni v zdravstvenih domovih tega aparata, če tako vse ugotovi.

Mene pa zanima, zakaj ni nobenega imena osebe, zdravnika, katerega od strokovnega osebja, zakaj se nihče ne izpostavi z imenom in priimkom.

Spoštovana ga.Mana2!

Pri vsakem PREVENTIVNEM pregledu se med razlago izvidov znajdejo tudi kapljice in sicer se izvede določena kura – naj pa poudarim, da te kapljice lahko kupite tudi na drugih prodajnih mestih, ne samo pri nas. To je samo napotek s strani diagnostičarke, če se ga pa držite ali ne, pa je popolnoma vaša odločitev.
Ta aparat zazna spremembo stanj našega telesa s pomočjo elektromagnetnih tokov ( deluje na principu magnetne resonance ), le da se ne gre v tunel, ampak deluje preko sonde. Ker slovensko zdravstvo preventive ne podpira, se pregledi izvajajo na tak način in zato teh aparatov ni v zdravstvenih domovih. Je pa res, da imamo različne odzive zdravnikov – nekomu so dobra odskočna deska za naprej, drugim ne.
Ga. Mana, v kolikor boste želeli, sem prepričana, da nas boste poklicali, saj vam bomo z veseljem odgovorili na vsa vaša vprašanja.

Če ste pa izrazito skeptični, pa tako ali tako nima smisla, saj je škoda vašega denarja in časa.

Mi za svojim delom stojimo in nam je na prvem mestu zadovoljstvo stranke. Trudimo se po najboljših močeh in pohvalimo se lahko z lepim številom zadovoljnih in rednih strank. V kolikor nebi bilo naše delovanje pozitivno, nebi mogli poslovat.

V veselje nam bo, če nas boste poklicali ( 02 62 10 200 ) ali se osebno oglasili v naših prostorih ( Jurčičeva ul. 6 ). Če ne druga, pridite pogledat kako delujemo, veseli vas bomo.

Predvsem zdravja in zadovoljstva ter lep pozdrav vsem!

Ambasada zdravja – kjer je vaše zdravje, naša skrb!

Bila sem na tem pregledu, ugotovili, kaj je z mano narobe in tudi imeli prav.
Kar pa me je najbolj razveselilo je bilo to, da ti na koncu povejo, kako se pravilno prehranjevati. Pri zdravniku ti povejo samo beljakovine, ogljikovi hidrati itd. Če sem iskrena, ne vem kje točno se kaj nahaja. V kateri hrani so beljakovine, kje ogl. hidrati itd. Tu, pri ambasadi zdravja pa ti točno vse povejo, še seznam ti dajo zraven.
Pa teh 65€ tudi ni tak znesek, če pogledamo druge stroške.
Na koncu te pa tudi noben ne sili, da kupiš vitamine.
Ker je minilo že nekaj časa, bom šla spet, ko bodo v našem kraju.
L.p. vsem.

tudi sam sem bil na pregledu in izvidi so tako kritični da je čudno da sem še živ pri 20-ih letih.
povprašal sem zdravnika za mnenje in je dejal da zadeve ne pozna vendar da če bi bila zadeva vredu bi tudi po zdravstvenih domovih imeli tako napravo za par 1000€ in nebi kupovali magnetnih resonanc in ultrazvokov za par MIO € nekaj zadev je resničnih kot je krvni slatkor katerega odčitajo iz krvi direktno ostalo je pa verjetno ugibanje.

G. oz ga. LOOL!

Na samem začetku se vam bi najprej zahvalili za “odkritost”, hkrati pa vas povprašali, zakaj se niste obrnili po pregledu na nas, če že menite, da so rezultati ugibanje? Vsak ima možnost svojega mnenja, a če bi nas poklicali ali pokazali vašo skeptičnost na samem pregledu, bi vam pojasnili, da takih pregledov slovensko zdravstvo nebo nikoli podpiralo, saj je to preventiva, katera pa lahko na veliko škodi naši farmaciji, od katere se dejasnko ogromno zasluži.
In seveda bi vam pojasnili, da je ultrazvok popolnoma druga zadeva.
Naš sistem dela je tak, da v kolikor vidimo, da je nekdo izredno skeptičen, pregleda ne opravimo, saj je škoda denarja in časa, če se stranka že vnaprej odloči, da je to ugibanje ipd.

V kolikor bi se radi pogovorili, pograjali ali karkoli podobnega, smo vam na voljo vsak dan od ponedeljka do petka med 8.00 – 17.00 na tel. 02 62 10 200 ali 070 717 946.
Še bolj vas bomo veseli, če se oglasite osebno!

Naprošamo pa vse, ki imate kakršnekoli graje, slabe izkušnje ali kaj podobnega, če se predstavite z resničnimi imeni, da zadeve raziščemo in rešimo v obojestransko zadovoljstvo.

Hvala za razumevanje in Lep pozdrav,
Vaša Ambasada Zdravja

Tudi sam sem danes bil na pregledu in sem dal 65 € . Moram priznati da je večina stvari kar so mi rekli resnična, žal . Nihče me pa ni silil ali prisilil, ne za pregled ne za zdravila ali nadomestila zdravil. Res pa je da je cena malo višja, ampak ali moje zdravje sploh ima ceno??? Menim pa da bi mi večino teh ugotovitev povedal moj osebni zdravnik , nebi pa mi (verjetno) priporočil alternativnih načinov zdravljenja , ampak hemijo.Preventivno sem začel sam že nekaj prej z terapijo, ker sem nekaj stvari vedel (prepričati ali preveriti sem hotel pa naj gre 65€ v “maloro”). Prijazni so in dajejo videz poštenosti in originalnosti. Kdor ne verjame pa naj se prijazno zahvali in adio… LP

Ogledujem si spletno stran. Ponujajo marsikaj. Menim, da njihovi izvidi niso verodostojni. Njihova naprava kot jo imenujejo Superprevodna kvantna interferenčna naprava niti približno ni dovolj natančna in tudi v uradni medicini NI PRIZNANA. Sedaj bo morda kak ambasador omenjal MRI in podobno, TO NI ISTO! Seveda pa to ne pomeni, da vam s klasično metodo merjenja tlaka ne morejo izmeriti povišanega krvnega pritiska in vas opozoriti ter vas spodbuditi k obisku zdravnika. Če imate čas in denar, zakaj pa ne. Osebno jih ne bi obiskal, ker mi je škoda 65 eur za izvide s katerimi si ne morem nič počet.
Kar se pa tiče njihove naprave v primerjavi z laboratorji v bolnišnicah… V bolnišnicah uporabljajo naprave, ki so redno in skrbno kalibrirane ter nam dajo natančne in verodostojne podatke. In v kolikor koga skrbi za svoje zdravje, mu jaz raje priporočam obisk osebnega zdravnika s katerim se lahko pogovorita in v kolikor bodo indikacije se bo tudi izpeljala diagnostika, kakršna koli bo pač potrebna, pa še 65 eur vam bo ostalo v denarnici.

New Report

Close