Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Zdravstvo pri nas? Zdravnik v MB

Zdravnik v MB

Živjo!

ker sem se nekaj mesecev nazaj preselil v MB (te dni pa me je začelo grlo bolet) bi mogoče rabil zdravnika (vedno se tik pred zdajci spomnim, da je moja zdravnica še vedno v LJ).

Na voljo so naslednji zdravniki:

– Borut HAJNRIH
– Ana JAKOPIN
– Metka CEROVIČ
– Petrina LOBNIK-PAUL
– Marija REPOLUSK
– Ksenija TUŠEK-BUNC
– Rado KOVAČEVIČ
– Vlasta DOMITROVIČ
– Tamara KOVAČEVIČ

Mi lahko kdo koga izmed njih priporoči in na kratko obrazloži…

Hvala vnaprej!

O medicinskih kompetencah ne morem kaj veliko povedati. Lahko pa kaj več o osebnostnih profilih, ki pa so pri osebnem zdravniku skoraj tako pomembni, kot znanje samo.

Vlasta DOMITROVIČ je zafrustrirana karakterna katastrofa. Mnenje vsaj treh ljudi, ki jih poznam. Nočem biti njena pacientka, ko bo kaj resnega z mano.

Tamara KOVAČEVIČ je v redu. Ni ravno mehka duša, je pa vsaj uravnovešena in realna. Se pa kar načakaš tudi ob naročanju po telefonu.

Rado KOVAČEVIČ je pa super, zelo prijazen in human. Brez dvoma bi od teh treh, ki jih poznam, po osebnostni plati izbrala njega.

Ostalih ne poznam.
Vso srečo pri izbiri.

Pozdravljeni,

moja mami si na novo išče zdravnika v Mariboru (ker njen gre v pokoj).
Na voljo so sledeči:

– Miodrag BALAT
– Slavica JAKIR
– Violeta KOSEVA
– Simona RAVNIK
– Vlasta DOMITROVIČ
– Tamara KOVAČEVIČ
– Jadranka ČEŠKOVIĆ
– Simona JAVORNIK STANEC

Če kdo pozna katerega od teh zdravnikov, ga priporoča ali odsvetuje, bi lepo prosila za mnenje.

Hvala vnaprej in lp.

Kovačevič je krasen zdravnik!

Zdravo,
trenutno so na voljo v Mariboru (Nova vas) tile splošni zdravniki:

-Ravnik Simona, dr.med.,spec.
-Domitrović Vlasta, dr.med.,spec
-Mag. Edema STIPČEVIĆ-BILIĆ, dr. med., spec
-Kos Saša, dr.med.,spec

Ker Vlaste Domitrovič ne želim imeti, me zanimajo vaše izkušnje z ostalimi iz sezanama. Če je le možno bi imel rajši nekoliko mlajšo osebo, ne da gre čez 5 let v pookoj in bom spet moral iskat.
hvala!

dr. Balat eden boljših. Se zelo zavzame in je zelo natančen.

Odsvetujem Bilić Edmeo, ženska rabi sama zdravnika. Zelo neprijeten odnos, vzdihovanje in zavijanje z očmi. Metanje papirjev po mizi, zamujanje v službo, zamujanje v službo. Da ti občutek, da si odveč.

stipčevič.bilič-ne priporočam enostavno neprimerna za opravljanje poklica ,poleg tega zelo slabo govori in piše slovenski jezik???

Miodrag balat je eden najbolših zdravnikov v MB. imela sm kr probleme z več zdravniki, ampak kaj se tiče BALATA Kapo dol ” če rečeš boli me nonstop glava.. upraša želite na preiskavo itd.. sam malček omeniš neki. Da te boli ali počutje. Ne mara dajet antibjotikov če res ni potrebe po antibjotikih. da te takoj na natančne preiskave.. uzame si čas… ni da ni… je prijazen in vljuden… pogovarja se z svojimi pacijenti.. res da je malček zamude ampak se da preživet. In si uzame čas

New Report

Close