Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Zdravstvo pri nas? kje v LJ dober zasebni zobar za otroke

kje v LJ dober zasebni zobar za otroke

Kje v LJ je kakšen dober zobozdravnik za šolske otroke – državni, s koncesijo ali privat brez koncesije?

Hvala

V Črnučah, dr. Tina Zarja Rant. Mislim pa, da nima koncesije. Midva z možem hodiva samoplačniško, vidim pa, da ljudje precej vodijo k njej otroke. Svojih otrok pa nimava, tako da o lastnih izkušnjah ne morem govoriti.

dr. Katarina Hrovat. Mlada, prijazna, super strokovna in kadar je treba,
tudi prijazno odločna.

Prej je delala v ZD Bežigrad / Črnuče prav z otroci, kjer so bilo tudi naši otroci njeni pacienti.
Tako nam je bila všeč, da zdaj, ko je šla na svoje,
še naprej hodimo k njej, čeprav nima koncesije,

http://www.zobnaordinacija.si/

nova
Uredništvo priporoča

se strinjam Katarina Hrovat je tudi moja zobozdravnica

jaz tudi iščem zobozdravnika ki bime vzel na koncesijo sam je na svojem mel sem pa tiino rant ki tud delala zelo dobro

Pozdravljeni. Za vse ki boste, tako kot jaz, v iskanju dobrega zasebnega zobozdravnika za otroke naleteli na tole debato, morate prebrati še mojo zgodbo.
Naš mlajši, ki tako ali tako pokasira vse bolezni in vse slabo, v nasprotju s starejšim bratom, ga je doletel še karies med spodnjimi 4kami in 5kami. In to na obeh straneh na spodnji strani. Kljub redni higieni ust, tega ni bilo opaziti, bolelo pa ga tudi ni nič. Eden od teh zobkov se je vnel in odmrl.
Na koncesijo bi prišel na vrsto šele v mesecu dni, po antibiotikih in prvi pomoči. Medtem bi lahko kakšen od s kariesom napadenih ostalih 3h zobkov doletela ista usoda. Tako da nisem čakala in sem si rekla, tudi če ne bo poceni, gremo to čimprej sanirati.
Tam sem se naročila pri tukaj priporočeni zobozdravnici v Črnučah. Res so me naročili že za naslednji dan.
Ko sem prišla tja je bila tam gospa, ki je že dodobra prekoračila 70 let (njena mama) in rekla, da ga bo kar ona vzela, ker je bila njena hči še v drugi ordinaciji.
Gospa je sicer bila prijazna, a ni bila zobozravnica za otroke in ni imela nobenih prijemov za otroke. Jaz sem jo morala opozoriti, da naj drži jeziček, ki ga naš 4letnik še ne zna kontrolirati po navodilih in je kar nekajkrat prišel čisto blizu svedra.
Gospa je že v letih, tako da je to trajalo več kot eno uro. Naredila je plombi na 4ki in 5ki, čeprav mi je bilo pri zobozdravnici na koncesijo omenjena samo 4ka (dopuščam možnost, da sta bila oba zobka napadena). ZA nasvete pri novih materialih, kaj je treba dati in kaj ne ipd je spraševala asistentko. In ko sem jaz rekla da naj raje vpraša svojo hči, ki je zobozdravnica, ne pa 20letne asistentke je rekla, da punca tako študira in da že ve… Med 1urnim posegom ni bilo pavz ipd. Potem je želela še da grem ven in tam izpolnim 5 obrazcev. Na tonisem pristala in to ji vidno ni bilo všeč. Ampak 4letnika pri prvih plombicah ne bom pustila samega. Sploh ker mi gospa ni delovala suverena v tem kar dela.
Na koncu je prišel tisti največji šok. Za dve plombici 4letnika mi je zaračunala145 €!!!! Hčerka jo je nekaj kregala, da je narobe računala, a ji ni pustila vmes. Poleg tega je za še eno plombico (druge petkice) naročila na svoj termin, za kar sta se spet malce sporeklis hčero.
Skratka obstajajo dobri zobozdravniki, ki zasebno delajo za normalno ceno. Obstajajo pa taki, ki svoje stranke vidijo kot molzne krave. In slednja sigurno spada med njih. Mene zobna ordinacija Stomados, ne vidi več in jo bom tudi odsvetovala jo bom vsakomur.
vidi se, da je vse v

Tudi mene so v Črnučah odrli do kosti. Želiš, da ti napravi eno plombo, pa napravi več, ne da bi se dogovorila in vprašala za mnenje. Cene so tako visoke, da te kap, ko ti to pove za plačilo.
Ali izstavijo račun ali ne, pa ne bom govorila.
Moja kolegica je šla k njim na preventivni pregled in takoj so ji začeli brusiti kamen, brez da bi jo karkoli vprašali ali svetovali, po končanem postopku pa jo opeharili za 100 eur. Šok!

Ta ordinacija je oderuška in brezobzirna in nespoštujoča do svojih pacientov. Čimbolj stran od njih.

Jaz imam čisto drugačno izkušnjo z omenjeno ordinacijo Stomados. Cela družina že hodimo k njim vrsto let. Do sedaj imamo same pohvale. Tina je sploh super. Seveda je dražje kot bi prišlo pri koncesionarju, toda za to, da me ni strah in so posegi brez bolečin sem pripravljen odšteti tudi kakšen evro več.

Najboljša zobozdravnica. Ima veliko potrpljenja z našimi otroci. Res je super. Priopročam jo vsem.

New Report

Close