Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Zdravstvo pri nas? Osebni zdravnik – ZD Bežigrad

Osebni zdravnik – ZD Bežigrad

Živjo!

A kdo priporoča kakšnega osebnega zdravnika v ZD Bežigrad, lahko tudi v ZD Črnuče?

Sem prej imela šolskega in moram izbrati novega.

Hvala in lep dan!

jaz imam Natašo Poherc v ZD Bežigrad in je super. Sicer je ne obiskujem prav pogosto hvalabogu, ampak kadar sem tam, sem primerno obravnavana – nikoli z občutkom, da me želi samo “odpikati”. malo manj so mi všeč čakalne vrste, ker zmeraj poženem korenine.

Moja je dr.Doroteja Drobnič Kovač. Zelo u redu, le sestra zna bit včasih malo tečna.

nova
Uredništvo priporoča

tudi jaz hodim v ZD Bežigrad, pa se načakam, da tud če nisem bolana, tam zbolim.
Pa nimam dr. Poherčeve…. So kar dobri dohtarji sicer. Al me zanima, če je tudi v drugih zdravstvenih domovih tako.

Veš … imava isto zdravnico, kajne?

No samo okoli Prešernove( če je še v Črnučah) pa le naredi ovinek.

okoli dr. Strgar (Hladnik Mihaela) naredi ovinek – tako zadrte, samovšečne, histerične ženščine pa še ne!

Glej, vprašanje se je glasilo, koga priporočate, ne pa navedite značaj vaše osebne zdravnice! In, četudi nisi z njo zadovoljna, lahko to preskočiš, ali napišeš, da nisi zadovoljna z njenim značajem. To bi zadoščalo.

Tako kot si napisala pa je skrajnje nesramno??!!!!! Se ti ne zdi? SI predstavljaš, da nekdo tebi to nameni, tako javno, brezsramno? Ali da to bere tvoj otrok?

Mogoče si ti zadrta, samovšečna, histerična ženščina, kot njen pacient?

Sama imam zdravnico v ZD Bežigrad in sem z njo in sestro izredno izredno zadovoljna, a jih poimensko ne bom izpostavljala.

IN še avtorici, na podlagi teh dveh, treh mnenj si boš težko našla zdravnico. Pojdi tja, in najboljši vtis boš dobila z direktnim “snidenjem iz oči v oči” ko boš videla in vedela ali ti namenjena zdravnica ustreza ali ne.

Jaz sem vedno sprejela, kar so mi ponudili, in bila izredno zadovoljna.

Pozanimaj se v ZD Bežigrad – mislim, da nekaj splošnih zdravnikov sploh ne sprejema več novih pacientov (moj že ne).

Dr. Poherc je the best, ker te za vsak drek pošlje domov z diagnozo viroza, pa si lahko kakšen teden doma. Zaplete se, ko te pošlje z isto diagnozo domov z vročino 41 in pljučnico…

Glej, vprašanje se je glasilo, koga priporočate, ne pa navedite značaj vaše osebne zdravnice! In, četudi nisi z njo zadovoljna, lahko to preskočiš, ali napišeš, da nisi zadovoljna z njenim značajem. To bi zadoščalo.

Tako kot si napisala pa je skrajnje nesramno??!!!!! Se ti ne zdi? SI predstavljaš, da nekdo tebi to nameni, tako javno, brezsramno? Ali da to bere tvoj otrok?

Mogoče si ti zadrta, samovšečna, histerična ženščina, kot njen pacient?

Sama imam zdravnico v ZD Bežigrad in sem z njo in sestro izredno izredno zadovoljna, a jih poimensko ne bom izpostavljala.

IN še avtorici, na podlagi teh dveh, treh mnenj si boš težko našla zdravnico. Pojdi tja, in najboljši vtis boš dobila z direktnim “snidenjem iz oči v oči” ko boš videla in vedela ali ti namenjena zdravnica ustreza ali ne.

Jaz sem vedno sprejela, kar so mi ponudili, in bila izredno zadovoljna.[/quote]

Glej, tudi če se je vprašanje glasilo katerega zdravnika priporočate, so te javni forumi narejeni za podajanje mnenj, kakršnakoli že so, saj imamo vsi pravico do svobode govora, torej če sporočilo ni žaljivo(kar besede samovšečna in histerična niti slučajno niso) … poleg tega se mi zdi informacija zelo uporabna, saj bo njenim ubogim bodočim morebitnim pacientom morda pomagala in si bodo izbrali drugega zdravnika..
Strgar Hladnikove predvidevam da ne poznaš(jaz jo) in že to da se najde tak komentar o njej na spletu, pove ogromno!
Tudi logike, da svojih zdravnikov(s katerimi naj bi bila zadovoljna) ne boste ”izpostavljali”(?) ne razumem, saj je ravno izmenjava informacij poanta tega foruma in vaše nepoimenovanje uporabnikom ne pomaga prav NIČ.

Ne morem verjeti kaj sem ravnokar prebrala…že leta sem pacientka dr. Strgar Hladnik in ko nekaj takega preberem moram javno povedati in se s polnim imenom podpisati da je to najboljša osebna zdravnica, ki bi si jo lahko kdo zaželel. Vedno zna prisluhniti, vedno zna svetovati, vedno potrpežljiva, vedno naredi vse za svojega pacienta. Samo želeli bi si lahko da bi bili več takšnih, tako zdravnikov kot ljudi.

To je vse iz moje strani. Jaz sem bila že tisočkrat hvaležna da jo imam. In jo ob vsaki priložnosti tudi komu rada pohvalim, ker si to zasluži.

Alenka Ličen

Mnenje.Zanima me kaksno mnenje ima kdo o dr. Strgar Hladnikovi .

Mnenje.Zanima me kaksno mnenje ima kdo o dr. Strgar Hladnikovi .

New Report

Close