Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Zdravstvo pri nas? odstranitev vijakov in hospitalizacija

odstranitev vijakov in hospitalizacija

Eno vprašanje za kakšnega, ki je že dal to skoz – po zlomu gležnja, ko je treba odstranit vijake, menda mi jih bodo nekaj dali ven čez 6 tednov – ali je potrebna hospitalizacija, oziroma kako velik poseg je to? Se nisem spomnila vprašat danes, ko sem bila tako vesela, da so me po parih dneh iz bolnice spustili domov, zdaj pa malo tuhtam. Saj vem, da mi bodo povedali, ko bom šla na odstranitev šivov, ampak če ma kdo čas in voljo za hiter odgovor, bom pa vesela. Hvala.

men k so šraufe ven pobral, sem bil še en dan v bolnici in je blo pol to to, pa pol šive ven pobrat v zd.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Aha, ok, tega sem se bala, ker mi je muka bit v bolnici. Ampak mogoče bo zdaj mal lažje, ker bom pripravljena in en dan se že preživi. Hvala lepa Gunnar.

nova
Uredništvo priporoča

Jaz sem bila sprejeta in naslednji dan zjutraj so mi pobrali vijake ven, popoldne pa domov in na bolniško. Isto dobiš narkozo kot pri operaciji.
Srečno

pozdravljeni zanima me kaj je boljše,pustiti vijaka notri v gležnju,da je noga bolj stabilna ali jih dati ven?prosim za odgovor.lp danilo-poljčane-

Vse tujke je potrebno odstranit iz telesa taksno je moje mnenje

New Report

Close