Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Zdravstvo pri nas? “osebni” zdravnik v ljubljani ???

“osebni” zdravnik v ljubljani ???

Morda sem bil včeraj preveč neoseben, vseeno se ne bom spuščal imena, povedal bi, da sem govoril o Zdravstvenem domu za študente na Aškerčevi v ljubljani.
Kdor pozna situacijo, ve o kom govorim. Tudi tu so sestre glavne, četudi so zelo različne, ene prijaznejše, druge manj, očitno je, da opravljajo to, kar zdravnice počno v rokavicah.

Skratka: iščem novega osebnega zdravnika v ljubljani in okolici, ki se ne brani pacientov, ki je seveda primerno podkovan in bi rad sodeloval pri najinem skupnem projektu imenovanem ‘moje’ zdravje

Avatar?

Vesel bom vseh priporočil, še posebej iskrenih.

Lp, Aly

Iskreno priporočam dr.Škerl , ki se je preselila na Prule, kjer nadomešča pokojno dr.Hojker.Je mlada in zagnana ter nima še dosti pacientov.Sem ravno podpisala.

Pozdravljeni,
tudi jaz iščem osebnega zdravnika v LJ…
lepo bi prosila za kontaktno št. od dr. Škerl

najlepša hvala!!!

nova
Uredništvo priporoča

telefon:01 4222910

Priporočam dr. Ines Glavan Lenassi v ZD Vič. Z možem jo obiskujeva že več let in res super zdravnica.

https://www.facebook.com/actio.si

Potrebujem osebnega zdravnika na Viču ali okolici!
Koga mi priporočate da sprejema nove paciente?
Hvala

Ali kdo pozna dr. Bredo Krišto iz ZD Rudnik? Kakšne imate izkušnje?

Ste mogoče potem izbrali dr. Krišto? Kako vam je všeč? Tudi sama moram zamenjati …

Jaz sem bil nekaj časa pri dr. Krišto in nisem bil preveč zadovoljen. Bolehal sem za tesnobo, zato je vsakič zavila z očmi ko sem prišel na pregled. Imel sem tri obiske v pol leta in vsakič je izjavila da je neka viroza ali pa da si jaz domišljam. šele ko sem forsiral, mi je dala napotnico in izkazalo se je da mi je 3 krat narobe postavila diagnozo in me za brez veze dajala v nič. Če hočete malenkos empatije pri zdravniku si izberite drugega.

Lp, miha

Pozdravljeni!
Jaz imam enako vprašanje – bi kdo priporočal kakšno dobro splošno zdravnico v Ljubljani (najraje center ali Bežigrad, ni pa nujno), ki po možnosti še sprejema paciente?
Hvala vnaprej za odgovor. LP Ajda

Pozdravljeni!
Tudi sama nujno iščem dobrega osebnega zdravnika v Lj (najraje v ZD Bežigrad ali Bežigrajski dvori), ker bom tam živela. Imam težve s ščitnico in celiakijo, zdravnico pa morem zamenjati, ker sem jo imela še vedno na šolski.
Prosim za kakršen koli nasvet za prijazno in razumno zdravnico.

Hvala!

Pozdrav še z moje strani.

Sicer vidim, da tema ni ravno aktivna, vendar bom tudi jaz poiskusila. Iščem osebnega zdravnika v Ljubljani (najraje Šiška ali Center, ni pa nujno), ki je razumevajoč in zanesljiv.
Prosim, za kakršen koli nasvet, ker že nekaj časa iščem novega zdravnika, vendar so tisti ‘priporočeni’ že vsi zasedeni 🙁

živjo,

ima mogoče kdo kakšne dobre izkušnje z zd bežigrad, priporočate kakšno zdravnico?:)

Živjo!

Tudi jaz iščem osebnega/no zdravnika/co v Ljubljani bližina Župančičeve jame/Bežigrad.

hvala za vse predloge!

Lepe pozrave

Si mogoče poizkusila zdravstveni dom Bežigrad (Tisti zraven bežigrajske gimnazije)? Tam sem bil sicer samo na cepljenju ampak zdravnica je bila tako prijazna in klepetava, da sploh nisem čutil kdaj me je zabodla z iglo 😀

Ali kdo pozna dr. Marjeto Demšar, splošno zdravnico, kakšna je? Kakšne so izkušnje?

živjo
iščem osebno zdravnico v ZD center koga priporočate? za odrasle/študente

Zanima me ce kdo mogoce ve ce v zdr.domu bezigrad kaksen zdravnik se sprejema nove paciente.(zdr.varstvo odraslih)Ce ne mogoce veste kateri zdr.dom se sprejema?

Pozdravljeni,
zanima me če ima kdo med vami, izkušnje z zdravnico Zoro Golob Lapoša?

Lp

Dr.golob lapoša res ni dobea zdravnica. Njo močno idsvetujem. Jaz sem menjal dr leta 2016 in ona ima še vedno fraj. Res me ne čudi. To je katastrofa od dr.

New Report

Close