Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Zdravstvo pri nas? Zobozdravnica Mojca Potokar v Črnučah

Zobozdravnica Mojca Potokar v Črnučah

Iščem zobozdravnico, pa sem do zasledila in me zanima kakšne izkušnje imate z njo, jo priporočate ? Hvala in lp

Ne vem, če je še aktualno: gosap je moja zobarka že več let, malo tudi zato, ker se mi druge ne da poiskat. Je dost na izi, sam se jo kar dolgo čaka, ko se naročiš. Ma zdaj tudi higieničarko (oz. jo je imela konec lenskega leta, ko sem nazadnje bla tam), zlo lušno. Si da tudi kaj predlagat, ma, če smo odkriti, je treba bit kar samoiniciativen (jaz mam parodontozo, pa jo moram skos neki drezat, a me lahko še kam pošlje, kaj lahko nardimo…). Ne vam, če bo kaj pomagalo, no….
Čau.
——————-
Če stisneš zobe, se da kar kaj doseč!

če bo kdo še kdaj guglal in iskal mnenje o tej zobozdravnici..
gospa je nezadovoljna ker pač kar dobi prek koncesije je prekleto malo (o čimer se pogosto pogovarja po telefonu).. naše zdravstvo je v p…. to vemo vsi. toda to ni razlog da se znašaš nad pacienti. točno to pa ta zobozdravnica počne. je zelo groba in odgovor na vsako vprašanje je “ne vem”. skoraj vsakič ko pridem slišim čez vrata kako se pritožuje čez paciente (pač 90% pacientom je treba razložiti postopek.. ne se pa jezit ko te ne razumejo in upoštevajo..ker so to večinoma navadni ljudje bre znanja medicine) ali pa tudi direktna komunikacija je precej glasna, odrezava.. se težko kaj dogovoriš z njo. privatniki s koncesijo so loterija, sploh zobozdravniki. velika šansa da te bodo poizkusili prepričat da kaj izven plačaš. osebno grem raje nekam kjer so čisto privat in se temu tudi posvetijo, samo žal nimam vedno denarja za to. trenutno sem v čakalni vrsti za novega koncesionarja, ta čas bom pač potrpela tule. Če ji plačate predvidevam da je bolj okej, ker meni so jo namreč priporočili z večih koncev.. šele nato sem izvedela da je vse vedno prepričala v ekstra plačilo.
anestezijo pa da brez problema, za tiste ki vas samo to zanima.

(je pa lokacija pri belinki, zasavska.. ker na netu še kaže lokacija dunajska ponekod)

nova
Uredništvo priporoča

Pozdravljeni,

se popolnoma strinjam z zgornjim opisom. Gospa je popolnoma nezadovoljna s svojim delom, ce se ji pac ne da to delat naj ne dela..ne pa da se obnasa kot carovnica z neprimernimi komentarji za na žale.

Če je še aktualno, jaz kaj takega kot pri njej nisem doživela. Totalno neprofesionalno, od žaljenja do pizdenja.
Če kje kaj obstaja jo z veseljem prijavim, to je res višek, kdo misli, da je.
Če opravljaš delo, ga daj tako kot se zagre, ali pa daj odpoved/zapri karkoli

Hvala lepa, raje drugam

Pozdrav vsem Forumašem,

moja os. izkušnja z zobozdravnico Mojco Potokar v Črnučah je vse drugo prej kot vredno besede zobozdravnica. Vse zobozdravnike bi bilo potrebno prej dat na psihološke teste, če so sploh primerni dostojne komunikacije, ki jo zahteva takšen poklic. No, ta testa
gotovo ni dala skoz. Komunikacija je obupna, zadirčna. Če sem jo kaj spraševala, o svojih zobeh mi je zadirčno, zabrusiila, da se preveč pritožujem ter da ne bom imela zobe za reklamo. Vsakič, ko sem sedela na stolu je udrihala po pacientu, ki je bil predhodno v njeni ambulanti pred mano. Med komunikacijo je agresivno mahala z rokami, kot bi želela nekaj vreči ali koga mahniti…Ko mi je plombirala zob je ves čas bila z mislimi drugje. Ali je udrihala čez paciente ali pa tarnala, svoji asistenki kako je zmatrana, ker je čez vikend pospravljala in likala  moške srajce… Po konočanem plombiranju mi je z naglico dejala, da naj podrsim z zobmi po indigo trakcu, če je kaj previsok. In, bilo je fejst previsok, nato pa živčno začela po plombi brusit, da me je podrsala tudi po mehkem tkivu. Sem kar odskočila. Ker sem pri njej imela storitve prek koncesije in ne samoplačniško, mi je za vsak poseg dejala, da bo potrebno še to in uno plačat.  Prav strah me je bilo več karkoli več pripomniti ali jo vprašati. Zato sem molče prenašala svoje nezadovoljstvo  dokler nisem na srečo našla novo zobozdravnico. Ko sem se od nje poslavljala, sem ji dejala da jo bom prijavila za njeno obnašanje in nespoštljivo vedenje na Zobozdravstveno zbornico. Kaj hujšega ne bi mogla reči. Tako je planila, dasem se ustrašila, da me ne bo še udarila. Med svojo  reakcijo mi je zagrozila, da bo ona mene prijavila kot težavno pacientko na zdravstveno zbornico in da ne bom potem mogla nikjer več opravljati zobozdravstvenih storitev. Me ji nisi mogel priti na koncu. Kot da bi bila skoz pripravljena na nek napad…. No, upam, da  tisti, ki še vztrajate imate več sreče oz, da ne boste tako dolgo prenašali, kot sem jo jaz….

Tudi jaz imam slabe izkušnje, zelo arogantna in nesramna zdravnica. Prav z muko sem hodila tja.. opravljanje drugih pacientov pred pacientom se mi zdi res zelo grdo. Če že, počakaj da je prazna ordinacija pa potem tolči čez vse. Zelo nezadovolnja je z vsem, vključno s sabo. Do svojih poznanih je sicer prijazna kot sem opazila, če pa si nek xy pa čisto druga zgodba. Jaz to še nikjer nisem doživela.

New Report

Close