Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Zdravstvo pri nas? zdravnik v ZD Moste

zdravnik v ZD Moste

Ker sem se preselila rada bi izbrala zdravnika v ZD Moste v Ljubljani. Nazalost nobenega ne poznam pa tudi ne poznam ljudi, ki bi jih poznali, da bi vsaj kaj slisala o njih (kaksni so, vestni?, potrpezljivi?…).
Zato vas prosim, ce kdo pozna ali kdo od vasih bliznjih ima dobre/slabe izkusnje s katerim nastetih od zdravnikov naj mi to napise. Lahko izbiram med temi zdravniki:
Mojca Fatur
Janez Kuštrin
Polona Zor
Marija Šmid
Darinka Šoln
Andreja Blaj-Sevšek

Najlepsa hvala in lep pozdrav

Moja Fatur – da, Polona Zor – ne. Ostalo po želji.

Najlepsa hvala za odgovor

nova
Uredništvo priporoča

Men je pa Polona čist OK z njo ful rada delam, pa Dr fatur tudi, pa DR Šmid, to so moji favoriti. In k njim bi sama hodila!

---------------------------------------------------------------------------------------------- Veliko več smo, kot le telesa in osebnosti. Ne glede na spreminjajoči se zunanji videz je notranji duh vedno lep in ljubeč

Andreja Blaj ( grozljivo , tako ona kot med. sestra ) nikoli nimata časa čeprav je čakalnica prazna. Od njiju sem spokala stran , pa sem človek tolerance , a le do meje.
Pohvale ljudi sežejo do ordinacije dr. Marije Šmid , morda poskusiš tam.

Janez Kuštrin je zelo dober doktor se ti popolnoma posveti, samo zugubiš živce, ker čakao kot nor in lahko sploh ne prideš na vrsto. Dr. Šmidova je tudi dobra tam se čaka manj.

.

Imam enak problem kot Nika56

izbiram pa lahko med:
Barbara Pahljina
Janez Kuštrin
Polona Zor
Barbara Zor
Darinka Šoln
Andreja Blaj-Sevšek

Kakšni novi komentarji in mnenja?

Hvala in lep pozdrav

Janez Kustrin je super – dober diagnostik pa vsakemu se posveti, kar pa pripelje do problema, da se ponavadi kar dolgo caka tudi ce si ze narocen. Ce imas vrocino ali kaj nujnega, ni problema, si takoj na vrsti, samo povedati moras :-).
Ostalih ne poznam.

KAj pa:

ROK RAVNIKAR
MIODRAG MARKOVIĆ

???

Zelo ga pohvalijo.

Zelo ga pohvalijo.

Kaj pa novi zdravnici?

-DRAGIKJ SNEZHANA
-TRIPKOVIĆ JELENA

LP

New Report

Close