Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Zdravstvo pri nas? bioenergetik Tomič Veseljko

bioenergetik Tomič Veseljko

Hojla

Ali ima katera izkušnje z tem Veseljkom? Sem brala nekaj njegovih člankov in tudi izpovedi mamic, ki so pri njem zanosile. Zanima me koliko stane ena terapija

Eva*

Jaz ga na žalost ne poznam. Ampak poskušaj si predstavljati, da imaš na področju genitalnih organov (spodnji del trebuha, ne kje drugje) toplo energijo in da ta energija potuje gor in dol, kot po neki spirali. Predstavljaj si vsak dan, ko ležiš v postelji na primer… Izgleda butasto, samo ni, če delaš pravilno in osredotočeno.

A imaš z takšnimi meditacijami izkušnje ? Morda si si sama tudi kaj pozdravila?
Eva*

Draga Eva*

Moj mož je šel včeraj k njemu in ti povem, prišel je domov kot nanovo prerojen. Moram reči, da je kar žarel od energije! Prav polepšal mi je večer!Terapija za prvič je 7.000,00 Sit. ( pol urce).

Lp

To je pa kar malo oderuško. 14 tisoč/uro. Ha!

Zato pa toliko bolj pomaga: želiš si tja, vzame si čas, zna se ceniti, oz. postaviti ceno. Kdo pa še ceni, kar je zastonj.

Hic, govoril sem.

Ja sigurno, za celih 7 tisoč tolarjev se pa ja moraš počutiti boljše! Saj se že s sirupom za 1500, kaj šele z mešanjem megle za 7. Jaz sploh ne trdim, da bi moralo biti zastonj, ker je res, da ljudje potem tega ne znajo ceniti, vendar pa sta ustrezna cena in oderuštvo dve različni stvari. Njega pač to nikakor ni stalo toliko, ne časa, ne energije, in taki, ki vidijo samo svojo denarnico po moje niso kaj prida. Bioenergija je že ok, samo taki te kaj radi začnejo vleči za nos.

Pokliči Damjan-041 818 992.Je brezplačno! Jaz sem bodoča mamica in hodim k njemu.

Meni ni bilo potrebno iti k bioenergetiku, ker sem zanosila ko sem bila še mlada, pri 18 in 19 letih, tretjič pa pri 33 letih. Ker se tudi sama nekaj spoznam na bioenergijo vam lahko povem nekaj malega o tem. Pravijo, da je največji problem z zanositvijo (poleg seveda organskih okvar) v nepravilni smeri energije (2.čakra). Če se vrti v nasprotni smeri od urinega kazalca lahko tudi ob zanositvi ženska samodejno splavi, ker jajčece odmre zaradi nepravilne smeri gibanja (negativna energija). Lahko sem tudi ugotavljala, da ženske, ki spijo na škodljivih sevanjih težje zanosijo ali tudi spontano splavijo, prav tako zaradi negativnih sevanj. Velik pomen ima psiha, kajti mrzlično pričakovanje zanositve ustvarja blokado-razkorak med telesom in dušo. Poznam primer, ko se je neka ženska “zdravila” 10 let pri ginekologu, ki ni našel nobenih organskih okvar. Potem je slišala, da pomagajo obkladki z glino. Čez tri mesece je zanosila, rodila prvega in čez eno leto še naslednjega otroka. Glina namreč nudi samodejno energijo, ki je za telo optimalna. Moja svakinja se je po 13 letih pričakovanja in večkratnim hormonskih kuram, ki niso bile uspešne, odločila, da shujša z jabolčnim kisom in dieto “manj žri”. Skujšala je 10 kilogramov in brez, da bi sploh slutila, so ji povedali, da je tri mesece noseča, torej, ko se je prenehala obremenjevati, odlično pa je k temu pripomogel jabolčni kis (ki je prava zakladnica vitaminov). Če bi katera od vas morda poskusila z bioenegijo zastonj, jo povabim v naš zdravilni gaj (ki ga nismo nikoli predstavili v javnosti – pa baje ima izjemne energije za to področje), pokličite ma na tel.o5-7530-288 ali pišite na e-mail. Ne pozabite, roditi otroka je čudež življenja, je usoda, ki je različno dodeljena. Mimogrede, pa vam moje nihalo razkrije tudi to skrivnost. Pa mnogo sreče in lep pozdrav.

ko te dogodki in bolezen v določenem trenutku tako zelo vržejo ob svet,da ne vidiš niti kančka svetloe več,niti stezice,kaj šele pot pred seboj-potem dragi moji je veseljko tomič prav gotovo tisti žarek, tista izbira, ki te potegne čez,ven,preko,..cena pa…no ja,marsikatera kozlarija v življenju nas je hudimano bolj udarila po žepu.
je pa tako da je izbira itak moja, odločitev za življenje pa tudi.

Pozdravljeni ga. Katija,
zanima me ali še delujete? Ali mi lahko pošljete vaš kontakt, rada bi vas kontaktirala.
Hvala

Deluje deluje. 🙂 Na lastni izkušnji preverjeno. Nekaj terapij pri Veseljkotu je bilo potrebnih pa sva zanosila. Prej pa nikakor
Še sedaj hodiva ker to dobro vpliva na najinega otročička. Priporočam! 🙂

New Report

Close