Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Zdravstvo pri nas? zobozdravnik na obali

zobozdravnik na obali

Lp,

iščem dobrega zobozdravnika na Obali. Po možnosti s koncesijo.

Hvaležna bom za vsako priporočilo.

Lea

V Žusterni Teodor GOrogranec je super!

To ti lahko povem po izkušnjah, saj sem pri njemu presedela skoraj eno leto , najmanj dvakrat na teden!

srečno””

Pozdravljen !
Jaz pa hodim že več let k dr.Samotorčanu (ZD Piran), res je super; prijazen, nežen,.
Ti ga priporočam !
Ima tudi koncesijo(Piran) in pa privat ambulanto v Izoli.
Tel. v Piranu je : 05 673 34 30
Tina

nova
Uredništvo priporoča

dr. Leljak v Kopru. Starejši, izkušen, pedanten. Še sprejema na koncesijo, pokličeš ga lahko na 05 625 02 38.
Srečno!

Toplo odsvetujemo dr. Leljaka… Povsem nestrokoven, neolikan! Pacienta enostavno nahruli in napoti k psihijatru, če se ta ne strinja s tem kar doktor naredi!! Gospa potem, ko ji je naredil protezo ni mogla več jesti normalno, ker ji je metalo čeljust iz mesta in usta je imela polna ran zaradi žuljev..ampak gospod doktor pravi, da je gospa nora in da on je delo dobro naredil..Kogarkoli ma k Leljaku ODSVETUJEMO!!

Zanimajo me izkušnje z zobozdravniki v Izoli.Matanić,Samotorčan,Lacić.Hvala.

Ne hodite k dr.Okretič v zd Izolo. Za samoplačnike, katere dela zjutraj ob 8 bi prodala se gate, prav sluzasta je , govorim iz lastnih izkusenj, ko pa prideš redno , že naredi samo da je. Krade na materialu, pravi da ti da zdravilo v zob, a tega sploh ne da, dokazano in preverjeno.

Tudi mene je nahrulil..ker iščem zobarja sem ga poklicala in mi reče po telefonu Pridite Zdaj! ok pridem, in ne takoj pošlje na slikanje zob k nekemu privatniku. Grem in ko mi reče ceno slikanja ne preseneti. Takoj ga pokličem in rečem da denarja nimam in prosim če me pošlje na slikanje v ambulanto saj je na koncesijo in zastonj. Takrat ne nahrulil in reče, če ne boste delala kot vam rečem ne bo nič. Moram povedat da imam zob ki mi gnije je je nujno…..

dr.Leljak….neprofesionalen in zelo nesramen!

Zdravo, na obali je veliko zobozdravnikov, sam sem imel enak problem, predlagam da si preberete https://www.zobozdravniki.net/zobozdravnik-obala na tej spletni strani je veliko informacij in predlogov kako dobiti dobrega zobozdravnika.

Spoštovani, prosim če poznete ga. zobozdravnico, po imenu Štefanijo, je iz Kopra vas prosim, če mi lahko to sporočite na mail: [email protected] ali na telefon 070 596 651, ker bi rad pod nujno dobil to gospo, ali če jo poznate ji lahko naročite če pokliče Janeza, ker ima mojo vizitko.

Se vam zahvaljujem

Janez

 

Zdravo! Vsekakor odsvetujem dr. Marc. Hito vse naredi, a zelo površno. Po nekaj letih sem na srečo pravočasno ugotovila, da mi zobje v notranjosti gnjijejo. Se pravi je kr neki štukala brez nobenega zdravljenja. Poznam go. ki je zaradi nje ostala brez 3 zob. K Marc torej ne!

New Report

Close