Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Zdravstvo pri nas? Kaj za pomiritev brez recepta?

Kaj za pomiritev brez recepta?

Rabim nekaj da lažje zaspim, da se ne vi več tako sekirala in obremenjavala, nekaj za pomiritev in sprostitev. Samo en persens. Doma imam nek zelliščni melisin pripravek ki je tako,tako. Jaz bi rabila nekaj močnejšega. Mi lahko kdo kaj svetuje? Kaj močnega zeliščnega ali pa kaj drugega?

Saj namerevam prav k zdravniku za te težave, samo za prvo silo in do takrat rabim res nekaj.

Hvala lepa.

Pridi k men na joint. naravno in domače, pa še pomirja

persen

nova
Uredništvo priporoča

Persen forte. Meni pomaga tudi Deprim forte. Dobiš vse v lekarni brez recepta.

Pred nekaj časa sem tu brala pohvale o Dominorju, ki sem ga začela jemati zaradi nespečnosti. Prvi rezultati so, boljše spim.

Zaradi pravoposnih napak, me verjetno niste razumeli. Samo persena ne. če obstaja kaj drugega, morda kakšna zeliščna tekočina ali pa kaj. Kaj dominor pomaga takoj ko ga vzameš ali po daljši uporabi?

Skuhaj si časj iz domače melice, če jo imaš možnost kje dobiti. Melisini pripravki niso tako učinkoviti, kot čajček.

Gor piše melisa. Noter pa ni samo melisa, ampak več rastlin, pa neke korenine pa ne vem kaj vse. Zanima me če je kaj podobnega, smao močnejšega.


Meni je po nekaj dneh, jemala sem 2 na dan, 10 dni, sedaj enega. Pa sem kar skeptična, ker mi do zdaj še ni nič pomagalo.Melisin čaj tudi ne, čeprav je melisa iz našega vrta.

Gašeno vino
Malo belega vina vliješ v lonček in daš na ogenj. Tik preden zavre, zaliješ z enako količino mrzle vode. Odstaviš in piješ po požirkih.
Je naravno pomirjevalo.
Lahko noč ti želim!

nasvet od bumbarce je še najbolj učinkovit hahahaha

Ne persen, ne melisa, naravno, pa da zadane. Kaj pa naj človek pričakuje od naravnih zelišč kot neko malo dozo pomiritve. Pol prideta še joint, pa kao “gašeno” vino, hahaha Ma dej vino je vino – brule ali pa da ga zatolčeš – gašeno. Jaz bi tudi zdaj malo prižganega vina – bruleja. Tastari naši so rabili malo dozo, ker so seksal več zvečer, pa delal več, pa malo melise, pa gašenega vina, evo pa niso bli nič živčen.Evo zakaj sem jaz tako cool, pri kosilu ali večerji ruknemo deci negašenega refoška, pa je. Pa se ganjamo po soncu, ali pa po službah, pa ruknemo zjutraj ali pa zvečer še en seks na eks, pa smo cool. Ni cajta za gasit vino, je žeja prehuda, hahaha. Če bi imela resno željo, bi že kaj našla med temi nasveti zgoraj.Kaj naj bo močnejšega naravnega od persenčka, melise,booo

haha, sam res………. dober sex dela čudeže. :))) Pomiri in sprosti.

Acjom, a veš kakšna je razlika med samozadovoljevanjem in sexom? No, dej štajerka !?

Mene sex razburi in sem budna kot zajec … potem grem ven na zabavo. Kako lahko po sexu zaspite????

baldrijanove kapljice – dobiš v lekarni brez recepta. piješ jih lahko 3 x na dan. meni so pomagale.

za brrr: mene bi pa moj mal čuden gledal, če bi potem se oblekla in šla na zabavo. Hahaha

Smrkicca,

Najboljše zdravilo za vse duše na tem lepem planetu, je edino prepevanje in mantranje maha-mantre:

Hare Krišna Hare Krišna
Krišna Krišna Hare Hare
Hare Rama Hare Rama
Rama Rama Hare Hare

Vsak kdor poje ali mantra to veliko mantro osvoboditve, se zelo hitro osvobodi negativnih umskih stanj, kot so tesnoba, strah, poželenje, pohlep, zavist, norost, jeza, iluzije. (Sveti spis – Bhagavad-Gita)

Če želiš biti mirna in zdrava ne jej mesa, nobenega omamljanja (cigareti, alkohol, kava..), spolnost samo v zakonu in nobenega špekuliranja z denarjem.

In pa presna hrana, vsaj nekaj mesecev.

Potrebno je odpraviti vzrok vznemirjenja.

LP:)

Ja ja, pa kaj še. Moj nasvet pa je, da potrebuješ psihiatra, ki ti bo v stiski najlažje pomagal.

Obstoj pudinga dokažeš tako, da ga poješ.

New Report

Close