Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost bioenergetik

bioenergetik

Pozdravljene,

ali mogoče katera ve za kakšnega preverjenega bioenergetika z uspehi s področja zdravljenja neplodnosti?

BamBI

iz katerega konca pa si?

sicer iz celja, zivim pa v ljubljani…

nova
Uredništvo priporoča

lp jaz poznam enega dobrega v Domžalah..je super in ti bo zagotovo pomagal… tel: 041 713 619 – Zlatko Šafarič…ima nerejenih 9 doktoratov (od medicine do alternativne medicine)…

lp

Do + mi je pomagal zdravilec s Ptuja. e-mail naslov: [email protected]. Te opozarjam, da ne boš presenečena: čakala sem 3 mesece, preden sem prvič prišla na vrsto.

tudi v Celju imate enega prav dobrega… dela v Hotelu Evropa… pokliči kar v hotel pa ti bodo pomagali!

Bi pa res rada videla nekoga z devetimi doktorati. A ima stopetdeset let? Bodite no resni!
Tudi sama sem hodila k nekemu priznanemu bioenergetiku in mu znosila na kupe denarja. Rekel mi je, da bom gotovo zanosila do novega leta. 2001. Danes denar raje dajem za samoplačniške icsi-je. Pa srečno!

draga Mia,

si imela smolo… če je pravi zdravilec, ti namreč ne bo nič obljubil, opravil bo max. 6-8 terapij in potem prekinitev in potem eventuelno po določenem času spet… vsaj tako dela ta gospod v Celju, ki je prav uredu…
sicer pa naj bi bil bioenergetik le podpora… sama sem namreč hodila k njemu ravno med postopkom… posebej mi je prijalo po punkciji oz. dan pred transferjem, ko so bolečine in napihnjenost dobesedno splahnele… po obeh obiskih pri njem sem tudi uzrla +, na žalost pa se pikica ni odločila ostati… vsekakor je gospod vreden obiska… sama sem prenehala, saj mi je iz Gorenjske malce daleč v Celje, v času postopka pa je bilo to vsak drugi dan…

drugače pa k takemu, ki bi še malodane datum povedal kdaj bo ratalo, pa se jaz zagotovo ne bi podala…

veliko sreče v nadaljnjih postopkih…

Hvala vsem za odgovore. Pred kratkim sem zaključila s prvom ivf – žal neuspešno, zato bom poskusila naslednji (-e) postopek kombinirati z alternativnimi pristopi…pa da vidimo!

Vsem nam želim veliko uspeha! 🙂

BamBi

ga. Karmen Stropnik iz Radomelj, refleksna masaza
cifro najdes na forumu

No da popravim informacijo, čeprav veliko kasneje – omenjeni zdravilec v Domžalah vsekakor nima 9 doktoratov in tudi ne diplome iz uradne medicine. Je pa vsekakor doktor alternativne oz. komplementarne medicine, med drugim je študiral na Sri Lanki, Rusiji in Angliji. V Londonu si je pridobil diplomo na področju astrologije.

Informacije o njemu si lahko pridobite na strani http://www.planetarij.eu, lahko pa vam povem, da je eden redkih zdravilcev pri nas, ki si je stoodstotno pridobil moje zaupanje. Človek ve, kaj dela in uspešen je pri tem, predvsem zato, ker se vsakemu do popolnosti posveti.

tudi jaz se pridružujem mnenju še ene,karmen je topla,sposobna in razumevajoča gospa,ki te napolni s polno mero pozitivnosti o uspehu in pri nas se je vse njeno znanje pokazalo pri naših dveh cepetavčkih.Vsekakor pa obisk alternativcev svetujem ravno pri njej,ker je samo poiskusila vso kalvarijo pri boju za otroka.

LJUDJE, ZLATKO JE ZAKON 🙂

ravno tako kot še druga sem tudi jaz mnenja,da je Karmen edina oseba ,katera te razume,te bodri,ko si na tleh,ko ti,da ponovni zagon v boju z neplodnostjo.Meni je uspelo z njenim optimizmom in znanjem,priti,do dveh otrok.In kot je nekoč zapisala neka naša sotrpinka,Karmen je mama vseh mam.pod to se vedno podpišem.Ajda

Zdravo sem na invalidskem vozicku ze 21 let in imam hude bolecine v hrbtenici kaj bi mi priporocali Zlatkota,Susnjaro ali  Baumeca?Hvala

Se popravljam Brumec

New Report

Close